Результати Ліги чемпіонів: “Арсенал” пройшов “Порту” по пенальті, “Барса” здолала “Наполі”

Арсенал переміг Порту та інші результати Ліги чемпіонів

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – “Арсенал” приймав “Порту”, а “Наполі” завітав в гості до “Барселони”. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

“Арсенал” – “Порту”

Матч “Арсенала” та “Порту” більш тактичним, ніж багатим на моменти, але через це не менш напруженим. Португальці намагались якісно контролювати м’яч, щоб зберегти свою перевагу, яку здобули у першому матчі (1:0). А ось “каноніри” навіть після забитого м’яча намагались виграти двоматчеве протистояння.

Проте навіть додатковий час не виявив сильнішого у цій парі, тому команди пробивали післяматчеві пенальті. Тут зіркою став Рая, який відбив удари Венделла та Галену. А ось “Арсенал” свої удари реалізував.

“Барселона” – “Наполі”

“Барселона” після нічийного матчу на виїзді (1:1) не стала відкладати справу на безвік. Каталонці вистрілили дублем у проміжку між 15 та 20 хвилинами. Спершу забив Лопес після хорошої комбінації, а згодом на добиванні вдало зіграв Канселу.

“Наполі” відіграв один м’яч у першому таймі, також провівши розумну атаку. Проте на більше команди не вистачило. У другому таймі “Барселона” була гострішою, а наприкінці матчу Левандовський своїм голом поставив крапку у зустрічі.

Результати Ліги чемпіонів. 1/8 фіналу

12.03.2024

Арсенал” – “Порту” – 1:0 (0:1) 4:2 – пен
Гол: Троссард, 41

Барселона” – “Наполі” – 3:1
Голи: Лопес, 15, Канселу, 17, Левандовський, 83 – Ррахмані, 30

Нагадаємо, минулого тижня “Реал” пройшов “Лепциг”, “Манчестер Сіті” спокійно розібрався з “Копенгагеном”, “Баварія” розбила “Лаціо”, а ПСЖ впорався з “Реал Сосьєдадом”.

А вже сьогодні, 14 березня, визначаться усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів: дортмундська “Боруссія” зіграє з ПСВ, а “Інтер” протистоятиме “Атлетіко”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.