Результати Ліги чемпіонів: прикра поразка “Арсенала”, нічия в Неаполі

Порту - Арсенал 1-0

21 лютого пройшли ще 2 матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – “Порту” приймав “Арсенал”, а “Барселона” завітала в гості до “Наполі”. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

“Порту” – “Арсенал”

Зважаючи на форму в останніх матчах, “Арсенал” був явним фаворитом поєдинку проти “Порту”, але не зміг підтвердити свій статус. Більше того, каноніри примудрились програти і жодного разу не влучили по воротах суперника.

Результат для “Порту” зробив злий геній “Шахтаря” Галено. У першому таймі бразилець двічі пробачив “Арсенал”, пробивши з кількох метрів спочатку в стійку, а потім і повз ворота. А в компенсований час до другого тайму Галено шедевральним обвідним ударом закинув мʼяч за комірець Рая.

“Наполі” – “Барселона”

“Наполі” та “Барселона” також провели досить блідий матч, у якому небезпечні моменти були справжнім ексклюзивом. Неаполітанці взагалі увімкнулись тільки після пропущеного голу в середині другого тайму, лише раз пробили в площину і цього вистачило для нічиєї (1:1).

Результати Ліги чемпіонів. 1/8 фіналу

21.02.2024

Порту” – “Арсенал” – 1:0
Гол: Галено, 90+4

“Наполі” – “Барселона” – 1:1
Голи: Осімхен, 75 – Левандовський, 60

Нагадаємо, минулого тижня “Реал” втримав перемогу над “Лепцигом” завдяки Андрію Луніну, “Манчестер Сіті” спокійно розібрався з “Копенгагеном”, “Баварія” програла “Лаціо”, а ПСЖ впорався з “Реал Сосьєдадом”.

А вже цього тижня дортмундська “Боруссія” втратила перемогу над ПСВ, а “Інтер” дотиснув “Атлетіко”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.