Результати Ліги чемпіонів: “Реал” пройшов “Лейпциг”, “Ман Сіті” виграв “Копенгаген”

Реал пройшов Лейпциг та інші результати Ліги чемпіонів

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – “Реал” приймав “Лейпциг”, а “Копенгаген” завітав в гості до “Манчестер Сіті”. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

“Реал” – “Лейпциг”

“Реал” зрозумів, що з “Лейпцигом” буде дуже непросто, ще у першому матчі. Лише мінімальна перемога іспанців з великою кількістю нереалізованих моментів “биками”. Це підтвердив і матч-відповідь. У першому таймі активностей було не надто багато – “Реал” атакував без небезпеки, а ось “Лейпциг” створив кілька нагод.

У другому таймі гра розкрилась. Німці стали більше та агресивніше йти вперед, намагаючись закрити “вершкових” на своїй половині. При цьому “Реал” все ж забив першим. Беллінгем та Вінісіус продемонстрували чудову злагодженість, коли другий забив з асисту першого.

“Лейпциг” відігрався майже одразу. Після цього німецька команда мала ще кілька шансів зрівняти рахунок у двоматчевому протистоянні, але частина м’ячів йшла повз ворота, частину заблокували захисника, а частину взяв на себе Лунін.

“Манчестер Сіті” – “Копенгаген”

“Манчестер Сіті” дуже легко розібрався з “Копенгагеном” у першому матчі на виїзді. Майже все у цій парі було зрозуміло ще до початку матчу-відповіді. А на 10 хвилині гри в Манчестері все стало більш ніж очевидним.

До цього часу містяни вже вели в рахунку 2:0 та 5:1 з врахуванням першого матчу. Спочатку Аканджі забив після подачі з кутового, а згодом помилка воротаря данців дозволила відзначитись Альваресу. “Копенгаген” відіграв один м’яч, але наприкінці першого тайму Голанд зробив рахунок 3:1.

Результати Ліги чемпіонів. 1/8 фіналу

06.03.2024

“Реал” – “Лейпциг” – 1:1 (1:0)
Голи: Вінісіус, 65 – Орбан, 68

Манчестер Сіті” – “Копенгаген” – 3:1 (3:1)
Голи: Аканджі, 5, Альварес, 9, Голанд, 45+3 – Ельюнуссі, 29

Нагадаємо, що сьогодні, 5 березня, відбулись ще два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: “Баварія” розбила “Лаціо” та пройшла далі, а ПСЖ вдруге переміг “Реал Сосьєдад” і теж вийшов у чвертьфінал.