Результати Ліги чемпіонів: “Баварія” розбила “Лаціо”, ПСЖ теж у чвертьфіналі

Баварія розбила Лаціо та інші результати Ліги чемпіонів

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – “Баварія” приймала “Лаціо”, а ПСЖ завітав в гості до “Реала Сосьєдад”. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

“Баварія” – “Лаціо”

Перший поєдинок між командами завершився з рахунком 1:0 на користь “Лаціо”. Тому “Баварія” намагалась йти в атаку з перших хвилин. Щоправда, тривалий час “орлам” вдавалось відводити небезпеку від своїх воріт завдяки контролю м’яча та надійній обороні.

Проте вже під кінець першого тайму мюнхенці забили два голи після зрізок м’яча головою. Спочатку Кейн підставив голову під удар Геррейро, а згодом те саме зробив Мюллер з ударом де Лігта. В обох випадках Проведель був дезорієнтований та не зміг виручити свою команду.

У другому таймі, попри те, що тепер відіграватись потрібно було саме “Лаціо”, малюнок гри не змінився. “Баварія” продовжила контролювати м’яч та за нагоду загрожувати воротам суперника. У підсумку підопічні Тухеля забили втретє та впевнено пройшли далі. Кейн добив м’яч у порожні ворота після того, як Проведель відбив удар Сане.

“Реал Сосьєдад” – ПСЖ

У першому матчі ПСЖ вдома здобув комфортну перемогу з рахунком 2:0. Цього разу парижани також впевнено розібрались з суперником. У першому таймі команда Енріке не володіла ініціативою, але зіграла розумно, не давши супернику нічого створити біля власних воріт.

При цьому голом відзначився Мбаппе, який на куті штрафного розхитав суперника та з гострого кута пробив під дальню стійку. У другому таймі Кіліан зробив рахунок у матчі 2:0 та 4:0 у двоматчевому протистоянні. Нападник після стрімкої атаки вийшов віч-на-віч з голкіпером та пробив у ближній кут.

“Реала Сосьєдад” вистачило лише на один гол наприкінці матчу. Після дуже тривалої атаки м’яч відлетів в центр штрафного майданчика до Меріно, а той не схибив. Проте цього було замало для виходу у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Результати Ліги чемпіонів. 1/8 фіналу

05.03.2024

Баварія” – “Лаціо” – 3:0 (0:1)
Голи: Кейн, 38, 66, Мюллер, 42

“Реал Сосьєдад” – ПСЖ – 1:2 (0:2)
Голи: Меріно, 89 – Мбаппе, 15, 56

Нагадаємо, що сьогодні, 6 березня, відбудеться ще два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: “Манчестер Сіті” прийматиме “Копенгаген”, а “Реал” зустрічатиметься з “Лейпцигом”.