Михайлюк допоміг “Бостону” знищити “Ворріорз” та інші результати НБА

Результати НБА 4 березня

Цієї ночі в НБА пройшли 7 матчів регулярного чемпіонату. Про розгромну перемогу команди Святослава Михайлюка в матчі “Бостон” – “Голден Стейт” та інші новини НБА 4 березня читайте в огляді Setanta Sports.

“Бостон” – “Голден Стейт” – 140:88

“Бостон” Святослава Михайлюка просто познущався з “Голден Стейт”, встановивши новий рекорд франшизи. “Селтікс” за першу половину гри набрали неймовірні 82 очки, у той час як “Ворріорз” за увесь матч настріляли тільки 88.

На екваторі поєдинку перевага господарів складала вже 44 очки, тому останні дві чверті перетворилися на догравання, при чому, з боку обох суперників. “Ворріорз” навіть не спробували хоч трохи скоротити відставання проти вже розслабленого “Бостона” і взагалі отримали -52.

Завдяки такій односторонній грі чимало часу на майданчику провів і Святослав Михайлюк (у третьому матчі поспіль). За 19 хвилин 16 секунд українець набрав 8 очок, зробив 4 підбирання і віддав 2 асисти. Найкращими ж у “Селтікс” стали Браун (29) і Тейтум (27).

“Фінікс” – “Оклахома” – 110:118

Цікавий матч пройшов у Фініксі, де господарі хоч і програли лідеру Заходу, але зробили це достойно. У третій чверті “Санз” відстали на 24 очки, та знайшли в собі сили відігратись (в тому числі і завдяки шаленому ривку 23:2) і навіть вийти вперед (+7). “Оклахома” відповіла на це своїм ривком наприкінці і здобула досить впевнену перемогу.

Лідер гостей Гілджис-Александер набрав солідні 35 очок і трохи не дотягнув до тріпл-дабла (8 підбирань, 9 асистів). У “Фінікса” найкращі показники у Бредлі Біла – 31 очко, а Кевін Дюрент відзначився “всього” 20 балами.

Результати регулярного чемпіонату НБА

4 березня

• “Даллас” – “Філадельфія” – 116:120 (22:32, 29:24, 25:34, 40:30)
  • “Бостон” – “Голден Стейт” – 140:88 (44:22, 38:16, 33:24, 25:26)
  • “Міннесота” – “Кліпперс” – 88:89 (30:18, 16:31, 22:18, 20:22)
  • “Торонто” – “Шарлотт” – 111:106 (27:29, 25:19, 30:27, 29:31)
  • “Орландо” – “Детройт” – 113:91 (31:27, 28:23, 30:21, 24:20)
  • “Сан-Антоніо” – “Індіана” – 117:105 (26:16, 26:32, 34:29, 31:28)
  • “Фінікс” – “Оклахома” – 110:118 (24:28, 28:38, 33:23, 25:29)

Де дивитись НБА?

В ніч на 5 березня пройдуть ще 6 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.