Перемоги команд Леня і Михайлюка та інші результати НБА

Бостон - Даллас. Результати НБА 2 березня

Цієї ночі обидва українці взяли участь у матчах своїх команд в НБА. Святослав Михайлюк вийшов на майданчик у грі “Бостон” – “Даллас”, а Олексій Лень зіграв за “Сакраменто” проти “Міннесоти”.

“Міннесота” – “Сакраменто” – 120:124 OT

“Сакраменто” ледь не втратив перемогу над “Міннесотою”, але зміг дотиснути “Тімбервулвз” в овертаймі. “Кінгз” вже у першій чверті відірвались на 14 очок, та поступово розгубили цю перевагу. У третій чверті історія повторилась і господарі знову змогли зрівняти рахунок.

Обійшлося майже без драми. Рахунок 115:115 “Тімбервулвз” встановили з лінії штрафних ще за 40 секунд до сирени. Після цього обидві команди краще захищалися, ніж атакували, тому гра перейшла в овертайм. Тут “королі” свого вже не відпустили.

Найкращим у складі “Кінгз” став Малік Монк на рахунку якого 39 очок. У Сабоніса  21 + 15 підбирань. Відзначимо, що вдруге поспіль ігровий час отримав Олексій Лень. Як і проти “Денвера”, українець набрав 4 очки і додав до них 2 підбирання + 1 асист за 5:12 на паркеті.

“Бостон” – “Даллас” – 138:110

“Бостон” Святослава Михайлюка значно спокійніше розібрався з “Далласом”. “Селтікс” поступово нарощували свою перевагу, а в останній чверті просто знищили суперника.

Як не намагався Лука Дончич тягнути свою команду, його тріпл-даблу було недостатньо (37+12+11). Лідери “Бостона” до таких показників не дотягнулися, але змогли зіграти більш командно – у Тейтума 32 очки, у Брауна – 25, а у Порзінгіса – 24. Михайлюк провів на майданчику 3 хвилини 34 секунди і відзначився підбиранням і асистом.

Результати регулярного чемпіонату НБА

2 березня

• “Детройт” – “Клівленд” – 100:110 (24:32, 24:31, 22:28, 30:19)
  • “Філадельфія” – “Шарлотт” – 121:114 (32:27, 26:36, 30:21, 33:30)
  • “Бостон” – “Даллас” – 138:110 (38:32, 28:27, 36:31, 36:20)
  • “Торонто” – “Голден Стейт” – 105:120 (31:28, 33:33, 19:32, 22:27)
  • “Мемфіс” – “Портленд” – 92:122 (21:17, 24:34, 27:40, 20:31)
  • “Новий Орлеан” – “Індіана” – 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30)
  • “Міннесота” – “Сакраменто” – 120:124 OT (22:30, 37:30, 23:31, 33:24, 5:9)
  • “Чикаго” – “Мілвокі” – 97:113 (24:33, 20:25, 28:24, 25:31)
  • “Кліпперс” – “Вашингтон” – 140:115 (33:30, 46:34, 31:21, 30:30)

Де дивитись НБА?

В ніч на 3 березня пройдуть 5 матчів регулярного чемпіонату. Дивіться поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.