Результати Вімблдону
2023 Jul 04, 13:01 ПП
3 хвилин читання

3 липня відбулись перші поєдинки першого кола на Вімблдоні. Еліна Світоліна перемогла Венус Вільямс, а Леся Цуренко здолала Клер Лю.

Леся Цуренко – Клер Лю

Перший сет був за українкою, хоча Цуренко ледь не програла першу свою подачу. Але вже за рахунку 2:2 мала одразу 5 брейк-пойнтів і вийшла вперед. А наприкінці сету Леся ще раз взяла подачу суперниці та перемогла 6:3.

У другій частині гри Цуренко багато помилялась, зокрема програла 5 подач через подвійні помилки.За рахунку 1:0 на користь українки Лю взяла 4 гейми поспіль, щоправда, вже на подачі суперниці Леся зробила рахунок 4:2. Після цього матч перервався на понад годину через дощ. З відновленням Цуренко намагалась нав’язати боротьбу суперниці, але все ж поступилась.

Вирішальний сет був досить рівним. Українка відігралась з 15:40 на своїй першій подачі, а в наступному геймі реалізувала брейк-пойнт. У вирішальний момент матчу Цуренко акумулювала всі сили та довела гру до перемоги.

Еліна Світоліна – Венус Вільямс

Матч розпочався не на користь Еліни – з програної подачі та 0:2. Але наприкінці третього гейму американка зазнала пошкодження, після чого Світоліна забрала чотири гейми поспіль та спокійно довела сет до перемоги.

Другий сет був вже більш простим для Світоліної. Вільямс одразу ж програла гейм на своїй подачі та дала українці перевагу. Еліна чудово подавала та загалом виконала 6 ейсів, це допомогло їй здобути перемогу на старті Вімблдону.

5-разова чемпіонка Вімблдону покинула турнір, а Світоліна вшосте стартує з перемоги в Британії в 9 турнірах. Також Еліна покращила особисту статистику з Вільямс. Це була четверта перемога українки в 5 матчах.

Ще одна українська тенісистка Катерина Байндль (Козлова) не змогла пробитись у друге коло змагань. Вона поступилась канадійці Лейлі Фернандес.

Нагадаємо, що українки Дарія Снігур та Катаріна Завацька не змогли пройти перше коло кваліфікації на турнір, а Даяна Ястремьска програла у фіналі відбору. Також перша ракетка України серед чоловіків Олексій Крутих не подолав перше коло кваліфікації.

Вімблдон, перше коло

03.07.2023

Леся Цуренко (Україна) – Клер Лю (США) – 6:3, 3:6, 6:4

Еліна Світоліна (Україна) – Венус Вільямс (США) – 6:4, 6:3

Катерина Байндль (Україна) – Лейла Фернандес (Канада) – 4:6, 6:4, 4:6

У наступному колі Еліна Світоліна зіграє проти бельгійки Елісе Мертенс, а Леся Цуренко зустрінеться з чешкою Катеріною Сіняковою. Ці матчі відбудуться 5 липня.

4 липня свої матчі першого кола проведуть ще 2 українки. Ангеліна Калініна зіграє проти іспанки Джессіки Бузас Манейри (не раніше 20:00), а Марта Костюк проти Марії Сакаррі з Греції (не раніше 17:00).

Де дивитись Вімблдон

Матчі Вімблдона у прямому етері транслюватиме Setanta Sports. Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу на найпрестижнішому турнірі. А з промокодом POINT50 оформлюйте підписку з 50% знижкою.