УПЛ. “Ворскла” мінімально перемогла “Інгулець”

У першому матчі 20-го туру УПЛ полтавська “Ворскла” здолала “Інгулець” (1:0).

“Ворскла” змогла реабілітуватись за розгромну поразку від “Олександрії”, набравши 3 очки в матчі з “Інгульцем”. Полтавська команда провела якісний поєдинок, переважаючи суперник за більшістю показників, але забити змогла лише раз.

В першому таймі найкращу можливість “Ворскли” втратив Скляр, який вийшов замість травмованого Юрченка. Він обікрав Смолякова, коли той з кількох метрів скидав м’яч грудьми на голкіпера, але переграти Білика не зміг.

А от перша ж небезпечна атака господарів у другому таймі стала гольовою. Після розіграшу штрафного гравці “Ворскли” у кілька передач доставили м’яч на вільного Кравця і той буквально з метра пробив у порожні ворота.

Тільки після цього “Інгулець” згадав, що вміє грати в футбол, але повторити камбек з останнього матчу проти “Миная”. “Ворскла” просто не забивала у власні ворота і не привозила дурних пенальті, тому рахунок залишився 1:0.

Ця перемога дозволила команді Віктора Скрипника обійти “Інгулець” у турнірній таблиці і піднятись на 8 місце.

УПЛ, 20 тур

07.04.2023

“Ворскла” – “Інгулець” – 1:0
Гол: Кравець, 49

В суботу 8 квітня тур продовжиться ще чотирма зустрічами. Матч “Шахтар” – “Металіст” та інші поєдинки чемпіонату України в прямому етері дивіться на Setanta Sports. Щоб не пропустити жодного матчу УПЛ, оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com та насолоджуйтесь змаганням найкращих команд України.