УПЛ. “Олександрія” розгромила “Ворсклу”, “Інгулець” і “Кривбас” продовжують підйом

У перший день квітня в УПЛ розпочався 19 тур. “Олександрія” нарешті перемогла, “Інгулець” здолав “Минай”, а “Кривбас” – “Верес”.

“Олександрія” – “Ворскла”

Це сталося! “Олександрія” перемогла. І це не першоквітневий жарт, як багато-хто міг би подумати. Руслану Ротаню знадобилось 5 матчів, щоб здобути свою першу перемогу в якості клубного тренера.

Не можна сказати, що  “Олександрія” розгромила “Ворсклу” по грі. Господарі забили не просто все, що тільки могли, а навіть більше, адже перший гол в середині першого тайму Ігор Пердута зрізав у свої ворота. Далі команда Ротаня мала кілька перспективних контратак і реалізувала одну з них, оформивши рахунок 2:0 ще до перерви (при одному ударі в площину).

В другому таймі “Ворскла“ дещо додала і навіть створила кілка моментів, та їй це не допомогла. “Олександрія” з убивчою ефективністю реалізувала ще один стандарт (Логінов замкнув подачу з кутового) і закрила матч. Перша перемога в 2023 році наблизила Руслана Ротаня і його команду на відстань двох очок до “Динамо”.

В інших матчах вольові перемоги відсвяткували “Кривбас” (в меншості дотиснули “Верес”) та “Інгулець” (перевернули гру з “Минаєм” на останніх хвилинах). Криворіжців цей успіх підняв на шосте місце, а петровці вже восьмі.

”Металіст” – “Колос” – 0:0

Квартет лідерів,  до якого наблизилась “Олександрія, зіграє в неділю 2 квітня. Матч “Чорноморець” – “Шахтар” та інші поєдинки чемпіонату України в прямому етері дивіться на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформу setantasports.com, щоб насолоджуватись змаганням найкращих команд України.