УПЛ. “Шахтар” вдруге за тиждень переміг “Львів”

Шахтар переміг Львів

16 квітня відбулись завершальні матчі 21 туру УПЛ. “Шахтар” переміг “Львів”, а “Ворскла” обіграла “Чорноморець”.

“Шахтар” – ”Львів”

“Гірники” вдруге за тиждень зустрілись зі “Львовом”. У попередньому матчі команда Йовичевича здобула вольову перемогу на останніх секундах – 2:1. Цього разу “Шахтар” швидко вийшов вперед. Вже на 7 хвилині Бондаренко замкнув скидку від Ракицького після кутового.

Після цього донеччани взяли м’яч під свій контроль, але не могли внаслідок цього створити моменти. Небезпечні епізоди зазвичай виникали після довгих подач та закидань. А на 75 хвилині Бондаренко оформив дубль ударом головою в протихід суперникам знову ж таки після подачі з флангу.

Після цієї перемоги та поразки “Дніпра-1” у матчі проти “Зорі”, “гірники” відриваються від дніпрян на 7 очок, хоча й мають на один зіграний матч більше.