УПЛ. “Шахтар” на останніх секундах переміг “Львів”

Шахтар переміг Львів

12 квітня відбувся перенесений поєдинок шостого туру УПЛ – “Львів” – “Шахтар”.

Це був класичний для “гірників” матч, коли довелось зіштовхнутись зі щільною обороною суперника. “Львів” досить непогано діяв у захисті протягом першого тайму та не дозволив супернику створити багато гольових моментів.

Головна подія першого тайму – це травма Дмитра Криськіва. В одному з епізодів проти основного вінгера “Шахтаря” порушили правила, через що у Криськіва виникли проблеми з гомілкостопом. Травма виглядає досить серйозно, адже хавбека з поля вивозили на ношах.

А на початку другої половини гри саме “містяни” вийшли вперед. Гочолеішвілі відправив м’яч у власні ворота головою після подачі “Львова” з флангу. “Шахтар” відігрався вже за 5 хвилин завдяки дальньому удару Судакова і рикошету від Грисья.

З виходом на заміну Кевіна Келсі атаки “Шахтаря” стали ще гострішими, але забити ніяк не вдавалось. Лише в останні секунди поєдинку Судаков завантажив м’яч у штрафний майданчик, Сікан скинув головою на Келсі, а той в падінні заштовхав м’яч у ворота. Вольова перемога команди Йовичевича – 2:1.

УПЛ, 6 тур

12.04.2023

“Львів” – “Шахтар” – 1:2
Голи: Гочолеішвілі, 56 (аг) – Судаков, 61, Келсі, 90+5

Поєдинки чемпіонату України у прямому етері ви можете дивитись на Setanta Sports. Оформлюйте підписку на OTT-платформу, аби не пропустити розв’язку сезону УПЛ.