УПЛ. “Металіст” та “Верес” забили 10 голів, “Зоря” перемогла “Дніпро-1”

Зоря перемогла Дніпро-1

Відбулись матчі 21 туру УПЛ. “Зоря” зустрілась” з “Дніпро-1”, а “Металіст” зіграв з “Вересом”.

“Металіст” – “Верес”

“Металіст” та “Верес” зіграли найрезультативнішу нічию в історії чемпіонатів України – 5:5. Також цей матч повторив рекорд найрезультативніших поєдинків УПЛ. Це сьома гра, в якій було забито 10 м’ячів.

Все почалось з двох голів харків’ян на початку гри. Відзначились Картушов та Чідомере. Потім відповіли рівняни – Блізніченко забив з пенальті, а Шарай з гри. Вже за кілька хвилин Прядун знову вивів “Металіст” вперед, а до перерви команди знову обмінялись голами. Зокрема варто відзначити гол Бойчука, якому вдався чудовий удар в дев’ятку в дотик.

Після перерви Шарай знову зрівняв рахунок, а Блізніченко з пенальті вивів “Верес” вперед. Харків’яни відігрались лише наприкінці зустрічі. Наумець зміг відправити м’яч у ворота суперника після метушні у штрафному майданчику.

“Зоря” – “Дніпро-1”

Перший тайм завершився без чистих забитих м’ячів. Герреро відзначився на початку зустрічі, але цей гол був скасований. Проте симпатичніше у першій половині гри виглядав саме “Дніпро-1”. Команда Кучера мала кілька моментів, один з яких завершився ударом у стійку.

А ось у другому таймі активнішою вже була “Зоря”. На початку тайму Русин пробив у верхній ближній кут та прошив голкіпера – 1:0. А ще за кілька хвилин Герреро на дальній стійці замкнув передачу Русина. “Дніпро-1” вже у компенсований час відповів голом Довбика.

УПЛ, 21 тур

16.04.2023

“Металіст” – “Верес” – 5:5
Голи: Картушов, 6, Чідомере, 11,Прядун, 25, Бойчук, 38, Наумець, 82 – Блізніченко, 18 (пен.), 59 (пен.), Шарай, 23, 54, Хондак, 36

Зоря” – “Дніпро-1” – 2:1
Голи: Русин, 54, Герреро, 58 – Довбик, 90+3

“Металіст-1925” – “Олександрія” – 0:0