УПЛ. “Динамо” не змогло обіграти “Рух”

Рух зіграв внічию з Динамо

14 квітня пройшли три поєдинки 21 туру УПЛ. Центральний матч дня “Рух” – “Динамо” несподівано завершився внічию (1:1).

“Рух” – “Динамо” – 1:1

Перед стартом поєдинку “Динамо” було безумовним фаворитом. Команда Мірчі Луческу почала давати результат, обігруючи аутсайдерів одного за іншим (“Львів”, “Минай”), і планувала виграти третій матч поспіль. Ще й Буяльський відсидів свою дискваліфікацію і повернувся в основний склад.

Але на полі всі прогнози швидко забулися. “Рух” вийшов грати у проактивний футбол і пресингувати суперника по всьому полю. І це працювало, аж поки Беніто не обіграв захисника на фланзі, вбіг у вільну зону і прострілив на Ваната.

Гол, пропущений на 16 хвилині, міг вибити львів’ян із колії, та вони проявили характер і продовжили боротись. Більше того, їм вистачало наглості ходити в атаку і навіть створювати моменти. Один із них Довгий наприкінці тайму своєю настирністю і бажанням перетворив на гол.

В перерві Луческу повністю змінив крила атаки (замість Беніто і Шепелєва вийшли Царенко і Гармаш), але стало тільки гірше. “Динамо”, яке наступного сезону ризикує опинитись у Лізі конференцій, жодного разу не влучило по воротах “Руху” за увесь другий тайм. Тому нічию 1:1 можна вважати справедливим результатом, на який напрацювали обидві команди. Тільки “Рух” зробив це зі знаком “плюс”, а “Динамо” – зі знаком “мінус”.

В інших матчах ігрового дня перемоги святкували “Минай” і “Колос”. Закарпатці здолали “Кривбас” завдяки швидкому голу Вишневського і непоставленому пенальті у свої ворота. Ковалівцям перемогу над “Інгульцем” приніс гол Мілька після розіграшу кутового.