Плей-оф УПЛ. “Верес” програв перший матч, “Інгулець” зіграв внічию

Відбулись перші матчі плей-оф УПЛ за виживання. Рівненський “Верес” в меншості програв запорізькому “Металургу”, а “Інгулець” не втримав перемогу над ЛНЗ.

“Металург” – “Верес”

Долю першого матчу плей-оф УПЛ між “Металургом” і “Вересом” багато в чому вирішило раннє вилучення Семена Вовченка. Захисник 13-ї команди Прем’єр-Ліги на 5 хвилині зірвав вихід Олексія Сидорова один-на-один і побачив перед собою червоне світло.

“Металург” реалізував свою перевагу в одного гравця вже в середині першого тайму. Все той же Сидоров втік по правому флангу, скинув м’яч на лінію штрафного майданчика Валерію Саду і той пробив під самісіньку стійку.

В другому таймі “Металург” ніби злякався своєї переваги і майже не ходив в атаку. Натомість “Верес” створив кілька небезпечних моментів, але зрівняти рахунок так і не зміг.

“Інгулець” – ЛНЗ

Гра між “Інгульцем” і ЛНЗ також показала, що лідери Першої ліги ні в чому не поступаються аутсайдерам УПЛ. Матч вийшов рівним, а виграти його могла кожна з команд. Втім нічию 1:1 можна вважати справедливим підсумком цього поєдинку.

“Інгулець” відкрив рахунок на початку другого тайму завдяки красивому дальньому удару Владислава Клименка (майже гол-близнюк того, що був забитий у паралельній грі). ЛНЗ одразу пішов відіграватись і заробив пенальті. Іван Тищенко легко реалізував удар з точки.

Плей-оф УПЛ, перший матч

10.06.2023

“Металург” – “Верес” – 1:0
Гол: Сад, 28

“Інгулець” – ЛНЗ – 1:1
Голи: Клименко, 47 – Тищенко, 57 (пен.)

Матчі-відповіді пройдуть в середу 14 червня. Гра “Верес” – “Металург” почнеться о 13:00, а ЛНЗ – “Інгулець” – о 17:00.

Нагадуємо, що для всіх користувачів Setanta Sports зараз діють одразу дві акційні пропозиції. Використайте промокод SUM30 і отримайте знижку 30% на один місяць підписки, а з промокодом SUM40 – знижку 40% на два місяці! Розпочніть літо з топовими подіями на setantasports.com.