Результати Ліги чемпіонів: “Атлетіко” вибив “Інтер”, “Боруссія” Д пройшла ПСВ

Атлетіко вибив Інтер та інші результати Ліги чемпіонів

Відбулись матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – “Атлетіко” приймав “Інтер”, а ПСВ завітав в гості до “Боруссії” Д. Результати Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

“Атлетіко” – “Інтер”

Після мінімальної поразки у першому матчі “Атлетіко” мало йти вперед та забивати, а натомість пропустило на 33 хвилині. Здавалось, що “Інтер” може спокійно та впевнено довести двоматчеве протистояння до перемоги. Проте вже за кілька хвилин Грізманн зрівняв рахунок.

У другому таймі гстрішими були “матрацники”, що й не дивно, зважаючи на рахунок. Їм вдалось забити другий лише наприкінці матчу. Ще 30 екстра-хвилин голів не принесли, тому чвертьфіналіст визначався у серії пенальті. Там зіркою став Ян Облак, який відбив 2 удари, а Лаутаро вирішальний пробив над воротами.

“Боруссія” Д – ПСВ – 2:0

“Боруссія” Д впевнено розпочала домашній матч проти ПСВ після виїзної нічиєї 1:1. Вже на 3-ій хвилині “Джмелі” вийшли вперед завдяки голу Санчо. Та й загалом у першому таймі господарі контролювали поєдинок. У другому більш активним був ПСВ, але замість того, щоб забити, нідерландці пропустили другий: Ройс на останній хвилині скористався помилкою захисника.

Усі чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Таким чином визначились усі команди, які зіграють у півфіналі Ліги чемпіонів. Нагадаємо, минулого тижня “Реал” пройшов “Лепциг”, “Манчестер Сіті” спокійно розібрався з “Копенгагеном”, “Баварія” розбила “Лаціо”, а ПСЖ впорався з “Реал Сосьєдадом”. А вчора “Арсенал” пройшов “Порту у серії післяматчевих пенальті. А “Барселона” вдома досить впевнено розібралась з “Наполі”.