Анонс 8 туру УПЛ
2023 Sep 22, 12:14 ПП
4 хвилин читання

22 вересня стартує черговий ігровий тиждень Української Прем’єр-ліги. Анонс головних матчів туру та де дивитись 8 тур УПЛ – в матеріалі Setanta Sports.

“Рух” – “Шахтар”

Після вдалого старту сезону “Рух” забуксував – лише 2 очки в останніх трьох зустрічах. Важко було очікувати від молодої команди Віталія Пономарьова стабільності протягом усього сезону. Проте ця команда може включитись у будь-який момент, адже дійсно має якість.

“Шахтар” же продовжує лідирувати в УПЛ, але на тижні провів поєдинок Ліги чемпіонів проти “Порту”, який завершився поразкою 1:3. І тут питання, чи встигнуть відновитись гравці “гірників”. Та й залишаються питання щодо травмованих, чи зможе хтось замінити Става Лемкіна, який провів невдалий матч в ЛЧ, в центрі захисту.

Статистика протистоянь команд, звісно, на боці “Шахтаря”: 4 перемоги та нічия. При цьому “Рух” не забиває у ворота “гірників” вже 403 хвилини, донеччани ж мають гольову серію в УПЛ з 36 матчів.

Цікаво також те, що підопічні Віталія Пономарьова значно краще грають у другому таймі у цьому сезоні УПЛ. “Гірники” ж навпаки стараються вирішити всі питання щодо переможця у першому таймі, тому що команда явно підсідає у другому.

“Зоря” – “Дніпро-1”

Команди, які минулого сезону до останніх турів боролись за чемпіонство, зараз претендують на статус головних невдах. У “Зорі” та “Дніпро-1” багато чого спільного. Луганці значно оновились ще у міжсезоння, з “Дніпра-1” пішла більшість легіонерів після вильоту з єврокубків. Обидва колективи вже встигли змінити тренера протягом сезону. Дніпряни замінили Олександра Кучера на Юрія Максимова, а в “Зорю” замість Ненада Лалатовича прийшов Валерій Кривенцов.

Через такі пертурбації результати команд в УПЛ багато в чому схожі. У “Дніпра-1” перемога, 3 нічиї та поразка, а у “Зорі” перемога, 2 нічиї та 3 поразки. Зовсім не те до чого звикли та на що розраховували вболівальники обидвох команд.

В очному протистоянні певна перевага буде на стороні команди Максимова, адже вони вилетіли з єврокубків та можуть зосередитись на чемпіонаті. “Зоря” ж виступає у Лізі конференцій та лише у четвер зіграла внічию виснажливий поєдинок проти “Гента”. Чи встигнуть луганці відновитись за такий короткий час – питання відкрите.

15Верес61146:10-44
16Минай70345:15-103
Турнірна таблиця УПЛ

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків транслюватимуться на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця”, “Миная”, “Вереса”, ЛНЗ та “Кривбаса”.

У 8 турі Setanta Sports покаже 6 поєдинків УПЛ. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону УПЛ.