Нічия “Зорі” з “Гентом” та інші результати Ліги конференцій

Луганська “Зоря”, на відміну від “Астон Вілли” та АЗ, зачепилася за очки в першому ж матчі групового етапу ЛК. Всі результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

“Зоря” – “Гент”

Луганці були повним аутсайдером протистояння з бельгійцями, але одразу стало зрозуміло, що “Генту” буде непросто. “Буйволи” не форсували події та не надто активно йшли в атаку, команда Кривенцова ж надійно оборонялась. Перший тайм був досить повільним, а найважливішою темою стало те, що луганці вийшли на матч у футболках без нашивки Ліги конференцій, що є порушенням регламенту.

У другому таймі команди почали набирати швидкості та трохи розкриватись. І на 67 хвилині “Гент” вийшов вперед. Бельгійці високо накрили суперника, відібрали м’яч біля штрафного “Зорі” та Кюйперс забив після прострілу з флангу. Відповіді від лушанців не довелось довго чекати – вже за 3 хвилини Герреро, якого забули в центрі штрафного, зрівняв рахунок. У підсумку справедлива нічия 1:1.

“Лудогорець” – “Спартак” (Трнава) – 4:0

Нагадаємо, інший представник України в єврокубках “Шахтар” цього тижня свій матч програв. “Гірники” поступилися “Порту” з рахунком 1:3.