Результати 1 туру Ліги чемпіонів: “Баварія” перемогла МЮ, “Арсенал” розбив ПСВ

Результати 1 туру ЛЧ

Відбулись поєдинки першого туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги “Баварії”, “Арсенала” та “Реала” і інші результати 1 туру Ліги чемпіонів.

“Реал” – “Уніон”

Мадридці ледь не втратили очки у домашньому поєдинку проти дебютанту турніру. “Реал” домінував протягом усього матчу та завдав цілих 32 удари по воротах суперника, але лише останній став вдалим. На 90+4 Беллінгем забив єдиний гол у поєдинку.

“Галатасарай” – “Копенгаген”

Копенгаген досить несподівано отримав перевагу у два м’ячі над “Галатасараєм” виїзді завдяки голам у першому та другому таймах. Проте всі карти сплутало вилучення на 73 хвилині. Героєм турків став колишній гравець “Шахтаря” Тете. Спочатку він віддав асист, а через кілька хвилин сам зрівняв рахунок.

“Арсенал” – ПСВ

“Арсенал” потужно повернувся в ЛЧ розгромною перемогою над ПСВ. Ще у першому таймі рахунок став 3:0, коли відзначились усі гравці нападу: Сака, Троссард та Жезус. А у другому таймі до них приєднався Едегор. Зінченко вийшов у старті та відіграв 58 хвилин, але для нього цей поєдинок видався не надто вдалим.

“Баварія” – “Манчестер Юнайтед”

Команди влаштували гольовий триллер, хоча питання про переможця гри було відкрито досить нетривалі відрізки часу. Німці двічі забили у першому таймі, зокрема через помилку Онана. Гойлунд відіграв гол по перерві, але вже за кілька хвилин Кейн з пенальті відновив перевагу в 2 голи. А наприкінці матчу команди вирішили набити статистику голів. З 88 хвилини Каземіро відзначився дублем, а за “Баварію” забив 18-річний Тель.

“Бенфіка” – “Зальцбург”

Дебют Трубіна в ЛЧ за “Бенфіку” видався дуже непростим. Вже на 3 хвилині українець привіз пенальті на свої ворота, але Конате його не реалізував. А вже на 13 Антоніо Сілва рукою виніс м’яч з воріт та отримав вилучення, другий 11-метровий “Зальцбург” забив. На початку другого тайму оборона “орлів” провалилась, Трубін вибіг на 2 гравців, але у пілсумку пропустив в пусті ворота.

“Брага” – “Наполі”

“Наполі” кілька разів був близький до голу у першому таймі, але Ді Лоренцо забив лише на 45+1. “Брага” могла сподіватись на нічию завдяки голу на 84-ій, але італійці все ж вирвали перемогу завдяки автоголу.

“Реал Сосьєдад” – “Інтер”

Іспанці активно почали матч проти минулорічних фіналістів ЛЧ та забили вже на 4 хвилині після помилки Бастоні. У “Інтера” майже нічого не виходило протягом усього поєдинку, але вони все ж вирвали нічию завдяки голу Лаутаро на 87 хвилині.

“Севілья” – “Ланс”

Команди провели досить рівний матч, який завершився справедливою нічиєю. “Севілья” першою вийшла вперед завдяки голу Окампоса на 9 хвилині. “Ланс” же відповів красивим голом зі штрафного.

Баварія” – “Манчестер Юнайтед” – 4:3
Голи: Сане, 28, Гнабрі, 32, Кейн, 53 (пен.), Тель, 90+2 – Гойлунд, 49, Каземіро, 88, 90+5

“Бенфіка” – “Зальцбург” – 0:2
Голи: Шимич, 15 (пен.), Глух, 51
Вилучення: Сілва, 13 (“Бенфіка”)

“Брага” – “Наполі” – 1:2
Голи: Брума, 84 – Ді Лоренцо, 45+1, Ніакате, 88 (аг)

“Реал Сосьєдад” – “Інтер” – 1:1
Голи: Мендес, 4 – Мартінес, 87“Севілья” – “Ланс” – 1:1

“Севілья” – “Ланс” – 1:1
Голи: Окампос, 9 – Фульгіні, 24

Нагадаємо, що “Шахтар” у своєму домашньому поєдинку поступився “Порту” з рахунком 1:3. Детальніше про цей поєдинок можете прочитати за посиланням.