Результати 1 туру Ліги чемпіонів: ПСЖ переміг “Боруссію” Д, “Лаціо” врятувався з “Атлетіко”

Результати 1 туру Ліги чемпіонів

Відбулись поєдинки першого туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги ПСЖ, “Ман Сіті” та “Барселони” і інші результати 1 туру Ліги чемпіонів.

“Мілан” – “Ньюкасл”

“Мілан” повністю переграв свого суперника та міг неодноразово відкривати рахунок у матчі. Після першого тайму статистика ударів була 15:2 на користь італійців. Проте “Ньюкасл” все ж зміг втримати нічию у першому матчі після повернення в ЛЧ.

“Янг Бойз” – “Лейпциг”

“Лейпцигу” довелось трохи постраждати з “Янг Бойз”. Після першого тайму рахунок був 1:1. У другій половині зустрічі Шлягер вивів німців вперед красивим дальнім ударом. “Янг Бойз” побіг відіграватись, але пропустив на контратаці.

“Барселона” – “Антверпен”

Каталонці повністю декласували свого суперника, забивши тричі за 22 хвилин. Жоау Фелікс забив два голи у цьому матчі та виконав один асист. Левандовський відзначився своїм 100-м голом в єврокубках. Також свій дебютний гол в ЛЧ забив Гаві, а Батай зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Рафіньї.

“Манчестер Сіті” – “Црвена Звезда”

“Містяни” повністю переграли свого суперника, але перемога далась не легко. У першому таймі команда Гвардіоли завдала 22 удари, але на воротах у сербів феєрив Глейзер. Натомість “Ман Сіті” пропустив наприкінці тайму. У другій частині зустрічі “містяни” пробили ще 15 разів і все ж забили тричі, хоча заслуговували на більш впевнену перемогу.

ПСЖ – “Боруссія” Д

ПСЖ мав перевагу, але забив лише на початку другого тайму. Мбаппе відзначився з пенальті, який викликав багато суперечок. А після цього свій клас продемонстрував Ашраф Хакімі, розібравшись з Гуммельсом в штрафному суперника.

“Лаціо” – “Атлетіко”

Напевно найяскравіша подія ігрового дня відбулась саме у цьому поєдинку. Протягом матчу “Лаціо” мало чим поступався своєму супернику, проте пропустив через рикошет на 29 хвилині. Італійці змогли зрівняти рахунок лише на останніх секундах гри, і зробив це голкіпер команди Іван Проведел.

“Феєнорд” – “Селтік”

“Селтік” непогано діяв проти нідерландців, але це був не їх день. За рівної гри саме “Феєнорд” забив гол наприкінці першого тайму. А у другому шотландський колектив отримав 2 вилучення. “Феєнорд” не реалізував пенальті, але все ж зміг забити другий м’яч.

Голи: Стенгс, 45+2, Джаханбахш, 76
Вилучення: Лагербільке, 63, Голм, 68 (обидва – “Селтік”)

Нагадаємо, що “Шахтар” у своєму домашньому поєдинку поступився “Порту” з рахунком 1:3. Детальніше про цей поєдинок можете прочитати за посиланням.