Ліга чемпіонів. “Шахтар” програв “Порту” через помилки

Шахтар програв Порту

У першому турі Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” поступився “Порту” з рахунком 1:3.

“Шахтар” – “Порту”

Вибір стартового складу ван Леувена був багато в чому несподіваним. На лівому фланзі захисту вийшов Міроші, який дебютував не лише в ЛЧ, але і за “гірників”, не було у складі Бондаренка та Криськіва, а Сікан вийшов на лівому фланзі атаки – в центрі нападу його  замінив Келсі.

Результати 7 туру УПЛ: “Шахтар” відривається, “Дніпро-1” знову не виграв

Головні події у матчі відбулись у першій половині першого тайму. Вже на 8 хвилині “Порту” дуже легко пройшов оборону суперника: Таремі пробив з-під Лемкіна, який покинув свою позицію, Різник потягнув удар, а Міроші не зміг накрити добивання Галено.

“Шахтар” відігрався досить швидко завдяки стрімкій атаці. Буквально за кілька передач “гірники” були вже у штрафному суперника: подача від Коноплі і Келсі забив головою в протихід голкіперу. Але вже за 2 хвилини Сікан двічі віддав не точну передачу біля власних воріт та фактично подарував гол супернику.

А на 29 хвилині рахунок став 1:3. Португальці буквально однією передачею розірвали фланг “Шахтаря”, залишивши за спинами Коноплю та Лемкіна. Галено прострілив, а Таремі відправив м’яч у ворота одним дотиком.

“Шахтар” намагався виправити ситуацію та навіть епізодично закривав суперника на його частині поля. Але команді ван Леувена не вистачало креативу в центральній лінії, розіграші були занадто простими для такого суперника. Та і “Порту” не відсиджувався в обороні, а просто намагався заспокоїти гру, аби без великих зусиль довести матч до перемоги. Це їм у підсумку і вдалось, після активності “Шахтаря” на старті другого тайму гра заспокоїлась та стала статичною, не допомогли навіть заміни.

Ліга чемпіонів, 1 тур

19.09.2023

“Шахтар” – “Порту” – 1:3
Голи: Келсі, 13 – Галено, 8, 15, Таремі, 29

Наступний свій матч “Шахтар” проведе проти “Руху” в суботу, 23 вересня. Деякі матчі УПЛ ви можете переглянути на OTT-платформі Setanta Sports. А у наступному турі Ліги чемпіонів “гірники” протистоятимуть “Антверпену” 4 жовтня, “Порту” ж зустрінеться з “Барселоною”.