АПЛ. МЮ втратив очки з “Пелес” на останніх хвилинах

У перенесенному матчі 7 туру АПЛ “Манчестер Юнайтед” та “Кристал Пелес” зіграли внічию 1:1.

“Юнайтед” регулярно створювали моменти, але саме “Пелес” могли виходити вперед прешими. Одсонн Едуар на 40 хвилині пробив здалеку, а де Хеа перевів м’яч у поперечку. А вже через кілька хвилин Бруну Фернандеш залишився сам у штрафному суперника та відкрив рахунок у грі.

Другий тайм проходив без визначних подій аж до компенсованого часу. На 90+1 хвилині “орли” заробили право виконати штрафний і Мікаель Олісе забив просто фантастичний гол у дев’ятку воріт де Хеа.

Нічия 1:1 і “Манчестер Юнайтед” перериває свою переможну серію, яка тривала 9 матчів. А “Пелес” бере очки після трьох поразок поспіль.