АПЛ. “Тоттенгем” програв “Арсеналу”, “Челсі” переміг “Пелес”

15 січня відбулись 3 поєдинки Англійської Прем’єр-ліги, “Арсенал”, “Челсі” та “Ньюкасл” здобули перемоги.

“Ньюкасл” – “Фулгем” – 1:0

“Ньюкасл” вдома приймав “Фулгем” та здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0. Митрович в середині другого тайму реалізував 11-метровий, але зробив це з порушенням правил. А ось Ісак забив чистий гол головою вже наприкінці зустрічі.

“Челсі” – “Крістал Пелес” – 1:0

У іншому матчі “Челсі” вдома приймав “Крістал Пелес”. Увага українців була прикута не стільки до поєдинку, як до новин про Михайла Мудрика. Під час першого тайму “сині” офіційно оголосили про підписання, а в перерві представили українського новачка.

Щодо футболу, то тут “Челсі” переграли свого суперника в обидвох таймах. Перший завершився без голів, а ось у другому Гаверц забив головою після подачі Зієша. Німець мав ще моменти, аби відзначитись дублем, але все ж матч завершився з рахунком 1:0.

“Тоттенгем” – “Арсенал” – 0:2

А у центральному матчі ігрового дня “Тоттенгем” приймав “Арсенал” у дербі Північного Лондона. Гості повністю переграли “шпор” у першому таймі. На 14 хвилині Сака пробив з гострого кута, а Льоріс відбив м’яч у власні ворота. А ще через 10 хвилин Партей приклався до м’яча здалеку, але влучив у стійку.

Проте на другий гол не довелось чекати довго. На 36 хвилині Едегор наважився на удар здалеку та влучив у кут воріт “Тоттенгема”. Господарі створили свій момент вже у доданий час після помилки Зінченка – українець втратив м’яч біля власних воріт, подача на Кейна, а той головою у Ремсдейла.

У другій половині зустрічі моментів стало менше, але більше саме у “шпор”. Але голкіпер “Арсенала” надійно зіграв та залишив свої ворота сухими. Перемога “канонірів” 2:0 і команда Зінченка відірвалась від “Сіті” на 8 очок.