АПЛ. “МЮ” переміг в дербі, “Ліверпуль” знову програв

14 січня відбулись 6 матчів 20 туру АПЛ.

У центральному матчі туру на “Олд Траффорд” зійшлися манчестерські гранди. Цей поєдинок очікувався з особливою цікавістю, бо в першому колі “сирий” “МЮ” тен Гага потрапив під каток, а зараз “червоні дияволи” вже знайшли себе і могли дати справжній бій.

Так і сталося. “Ман Сіті” одразу забрав м’яч собі  (70% володіння за весь матч), але це не злякало “Юнайтед”. Більше того, здавалось, господарі виграють цей матч, навіть якщо суперник триматиме  м’яч 80% чи 90% ігрового часу. Команда тен Гага вміло і швидко проходила пресинг “Сіті” і одразу летіла створювати моменти.

Час голів прийшов після перерви. Одна з небагатьох дійсно небезпечних атак гостей завершилась закиданням де Брюйне на свіженького Гріліша, і Джек буквально вкрав гол у Голанда. До речі, цей удар так і залишився єдиним у площину воріт Де Хеа.

“МЮ” відновив справедливість на 78 хвилині. Після передачі з глибини Рашфорд, який перебував в офсайді, лише супроводжував м’яч, не торкаючись його, аж поки набіг Фернандеш і пробив у самісінький кут. Після перемовин між арбітрами головний суддя не став фіксувати офсайд і зарахував гол.

А за кілька хвилин Рашфорд забив і свій гол. Гарначо не вимкнувся з боротьби (на відміну від захисників “Сіті”) після невдалої подачі, хитнув Аке і прострілив на абсолютно вільного Маркуса, який чекав на лінії воротарського майданчика абсолютно самотній. 2:1 і “МЮ” відстає від своїх сусідів всього на одне очко.

Серед інших результатів відзначаємо розгромну поразку “Ліверпуля” в Брайтоні. Команда Клоппа виглядала як повне посміховисько, відзначилась лише своєю грубістю і справедливо програла 0:3. Нарешті святкував успіх “Саутгемптон”, для якого перемога над “Евертоном” стала лише другою в АПЛ починаючи з вересня.

Голи: Джонсон, 56, 84

Сьогодні 20 тур АПЛ продовжиться ще трьома матчами, серед яких дербі Північного Лондона. Дивіться поєдинок “Тоттенгем” – “Арсенал” та інші матчі Прем’єр-ліги в прямому етері на Setanta Sports.