АПЛ. “Астон Вілла” перемогла “Лідс”

У п’ятницю, 13 січня, стартував 20 тур АПЛ. “Астон Вілла” приймала “Лідс” та перемогла з рахунком 2:1.

Старт матчу видався досить інтенсивним. Команда Емері вийшла вперед після стрімкої контратаки на 3 хвилині. Чудовий удар з кута штрафного вдався Леону Бейлі. Згодом вже “Лідс” мав свій шанс зрівняти рахунок, але новачок “Вілли” Алекс Морено вибив м’яч, який летів прямо у пусті ворота.

У середині другого тайму “леви” забили вдруге. Еміліано Буендія вдало зіграв на добиванні після того, як удар Бейлі потягнув Іллан Мельє. “Лідс” відповів одним голом наприкінці матчу. 19-річний Вілфрід Ньйонто протягнув м’яч флангом та віддав в центр штрафного на Патріка Бемфорда, який зробив рахунок 2:1.