АПЛ. “Ліверпуль” дотиснув “Ноттінгем”

22 квітня пройшли ще п’ять матчів 32 туру АПЛ. “Ліверпуль” – “Ноттінгем”, “Евертон” Миколенка в гостях у “Крістал Пелес” та інші поєдинки.

“Ліверпуль” – “Ноттінгем” – 3:2

“Ліверпуль” тотально домінував у грі з “Ноттінгемом”, утримуючи м’яч більше 80% ігрового часу, але довгий час не міг нічого створити з гри. Більше того, всі свої три голи мерсисайдці забили після стандартів.

Після безгольового першого тайму команда Юргена Клоппа відкрила рахунок одразу на початку другого. Після подачі з кутового Фабіньо головою направив м’яч у бік воріт, а Жота вже з метра заштовхав його в сітку.

“Ноттінгем”, який до цього не створив майже нічого, відповів одразу двома моментами. З першим дальнім пострілом Аліссон впорався, а от удар екс-ліверпульця Вільямса з рикошетом взяти не зміг. Та за кілька хвилин захисники гостей дозволили Жоті не тільки прийняти подачу зі штрафного, а ще й пожонглювати м’ячем перед гольовим ударом.

Несподівано “Ноттінгем” знайшов сили, щоб відігратись вдруге. Цього разу вкидання аута завершилось красивим ударом в падінні від Гіббса-Вайта.

Проте “Ліверпулю”, на відміну від “Арсенала”, вистачило часу і натхнення, щоб виграти свій матч. Знову стандарт, і цього разу вже Салах в один дотик переграв голкіпера. Перемога 3:2 дозволила “червоним” обійти в таблиці “Брайтон” і підтягнутися до “Тоттенгема” з “Астон Віллою”, які займають місця в зоні Ліги Європи.