АПЛ. “Арсенал” знову втратив очки

Арсенал та Саутгемптон зіграли внічию

21 квітня “Арсенал” відкрив 32 тур АПЛ матчем проти “Саутгемптона”. Поєдинок завершився з рахунком 3:3.

“Арсенал” – “Саутгемптон”

Поєдинок проти одного з аутсайдерів АПЛ почався для “канонірів” нетипово. Вже на першій хвилині гри Рамсдейл обрізався віддаючи пас на Зінченка, Алькарас скористався цим та відкрив рахунок у матчі. А вже на 14 хвилині Волкотт увімкнув свою фірмову швидкість, обігнав Габріела, отримав передачу та відправив м’яч у дальній кут воріт.

Ще до перерви “Арсенал” відіграв один м’яч. Сака пройшов флангом та віддав на 11 метрів на вільного Мартінеллі, той не схибив. Проте на 66 хвилині рахунок став 3:1 – Чалета-Цар вистрибнув вище за всіх при подачі з кутового та забив головою.

“Арсенал” зміг відігратись лише наприкінці матчу. На 88-ій Едегор дальнім ударом поцілив у кут воріт суперника, а ще за 2 хвилини Сака вдало зіграв на добиванні та зрівняв рахунок. На більше “Арсенала” не вистачило – нічия 3:3.

Це третя поспіль втрата очок для команди Артети. “Арсенал” продовжує посідати перше місце в АПЛ з 75 очками в 32 матчах. У “Манчестер Сіті” 30 поєдинків та 70 очок. У наступному турі лідери зіграють між собою. Поєдинок розпочнеться 26 квітня о 22:00. Цей матч можна буде подивитись на OTT-платформі Setanta Sports.

АПЛ, 32 тур

21.04.2023

“Арсенал” – “Саутгемптон” – 3:3
Голи: Мартінеллі, 20, Едегор, 88, Сака, 90 – Алькарас, 1, Волкотт, 14, Чалета-Цар, 66