АПЛ. “Ман Сіті” відіграв ще 2 очки у “Арсенала”

У цей вікенд відбулись поєдинки 31 туру АПЛ. Матч “Вест Гем” – “Арсенал” несподівано завершився внічию, а “Ман Сіті” обіграв “Лестер” і скоротив відставання від “канонірів”.

“Манчестер Сіті” – “Лестер” – 3:1

“Ман Сіті” продовжив свою неймовірну серію до 10 перемог поспіль. У 8 із цих 10 матчів підопічні Гвардіоли забивали 3 або більше м’ячів. Не встояла навіть “Баварія”, яка отримала свої 3 у Лізі чемпіонів. Ну а кризовий “Лестер” мав ще менше шансів зупинити цей каток.

Долю матчу було вирішено за перші 25 хвилин. “Сіті” забив тричі і збавив оберти. Два голи були на рахунку Голанда, який вже повторив бомбардирський рекорд АПЛ за часи, коли в лізі виступає 20 команд – 32 м’ячі. До абсолютного рекорду залишилось всього три голи і вісім матчів.

У другому таймі господарі взагалі вимкнулись і дали покуражитись “Лестеру”, але гол престижу – це був максимум для гостей на гру проти чемпіона. “Ман Сіті” переміг 3:1 і наблизився до “Арсенала”.

“Вест Гем” – “Арсенал” – 2:2

Бо “лондонці” без Зінченка очки втратили. А найцікавіше, що матч “Вест Гем” – “Арсенал”, стартував за тим же сценарієм, що і гра “Сіті” з “Лестером”. “Каноніри” змели суперника на перших хвилинах, забили двічі, але на цьому зупинились.

Ще до перерви Бенрахма відквитав один м’яч з пенальті. “Арсенал” мав відповідати на це своїм ударом з точки на початку другого тайму, та Сака не зміг переграти Фаб’янскі, і  буквально одразу Бовен зрівняв рахунок. Це вже був сценарій іншої гри – протистояння “Арсенала” з “Ліверпулем” (2:2). Як і тоді, команда Артети втратила перевагу в 2 голи і вперше в історії АПЛ зробила це двічі поспіль.

Тепер відрив “Арсенала” від “Сіті” складає всього 4 очки, “містяни” мають гру в запасі, а вже за півтора тижні суперники зіграють один з одним. Буде гаряче.