Ліга чемпіонів. “Манчестер Сіті” розбив “Баварію”, “Інтер” переміг “Бенфіку”

Манчестер Сіті та Інтер перемогли

11 квітня відбулись перші поєдинки чвертьфіналу Ліги чемпіонів. “Манчестер Сіті” грав проти “Баварії”, а “Бенфіка” – з “Інтером”

“Манчестер Сіті” – “Баварія”

Команди дуже обережно розпочали поєдинок, що не дивно для першого матчу такої стадії Ліги чемпіонів. Обидва колективи придивлялись один до одного та не йшли вперед великими силами, а концентрувались на захисті.

Тому не дивно, що перший гол “Ман Сіті” забив завдяки індивідуальним діям Родрі. Півзахисник отримав простір перед штрафним майданчиком та пробив у дев’ятку воріт суперника. Цей гол став першим для іспанця в ЛЧ.

У другому таймі команда Гвардіоли ще більше наростила оберти, хоча саме “Баварії” потрібно було відіграватись. У “містян” проходили чудові комбінації, а команда Тухеля виглядала дещо розгубленою у захисті. Як наслідок – ще два голи. Спочатку Голанд зробив чудову передачу на набігаючого Бернарду, а той забив головою. А ще за 6 хвилин вже сам норвежець відірвався від суперників на дальній стійці та забив свій 11(!) м’яч у цьому розіграші ЛЧ.

“Бенфіка” – “Інтер”

Матч “Бенфіка” та “Інтера” був дуже рівним. У першому таймі обидві команди створили кілька небезпечних нагод, проте португальці все ж були ближчими до забитого голу. Рафа Сілва міг відкривати рахунок на 16 хвилині, але Онана потягнув сильний удар у ближній кут.

Гра йшла до забитого голу, і на початку другого тайму це вдалось зробити “Інтеру”. Барелла ударом головою зловив голкіпера на протиході після чудової подачі з глибини  поля. “Бенфіка” стала ще більш агресивною в атаці, але гравцям забракло влучності. Натомість “нерадзурі” отримали право пробити пенальті за гру рукою Жоау Маріу у штрафному майданчику. Лукаку реалізував 11-метровий – 2:0.