АПЛ. “Арсенал” втратив очки з “Ліверпулем”

Арсенал та Ліверпуль зіграли внічию

9 квітня відбулись 2 поєдинки 30 туру АПЛ, зокрема “Арсенал” та “Ліверпуль” зіграли внічию – 2:2.

“Ліверпуль” – “Арсенал”

Підопічні Артети дуже впевнено провели перший тайм та до 30 хвилини вже вели у рахунку 2:0. Спочатку в атаці “Арсенала” м’яч відскочив від ван Дейка до Мартінеллі, а той зміг підставити ногу і відправити його у ворота. А згодом Мартінеллі подав з флангу, а невисокий Жезус забив головою під стійку.

“Ліверпуль” відквитав один м’яч ще у першому таймі. Салах підчатував відскок м’яча на дальній стійці та забив з близької відстані. А на початку другого тайму команда Клоппа отримала право на пенальті. Салах пробив дуже впевнено, але не точно – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Вже наприкінці матчу “Ліверпуль” пішов на штурм. В одному з епізодів Трент обійшов Зінченка на фланзі, навісив на дальню стійку, а Фірміно ударом головою зрівняв рахунок. “Мерсисайдці” мали ще кілька моментів аби забити та вирвати перемогу, але Рамсдейл відверто врятував “Арсенал” від поразки.