АПЛ. “Челсі” програв “Вулвз”, МЮ та “Ман Сіті” перемогли

Челсі програв

8 квітня відбулось 8 матчів 30 туру АПЛ. “Челсі” зіграв з “Вулвергемптоном”, “Манчестер Сіті” з “Саутгемптоном”, а МЮ з “Евертоном”

“Манчестер Юнайтед” – “Евертон”

На початку матчу господарі мали кілька нагод аби відзначитись. Спершу Рашфорд не реалізував вихід віч-на-віч, а згодом Антоні з дальньої відстані влучив у поперечку. Гол все ж прийшов ще у першому таймі – Мактоміней забив з гострого кута після передачі Санчо.

На 71 хвилині підопічні тен Гага скористались помилкою захисника “Евертона” та подвоїли свою перевагу. Рашфорд віддав на Марсьяля, а той не схибив з вигідної позиції.

Щодо Віталія Миколенка, то він розпочав матч з лави запасних, але вийшов на поле на старті другого тайму.

“Вулвергемптон” – “Челсі”

“Сині” у першому поєдинку за керівництва Лемпарда поступились “Вулвергемптону”. Єдиний гол у матчі на 31 хвилині забив Нунеш. Португалець чудово пробив з гострого кута в дотик.

Михайло Мудрик з’явився на полі у другому таймі, на 68 хвилині. За цей час українець лише 11 разів зустрівся з м’ячем. На рахунку Мудрика 2 точних паси, 4 виграних єдиноборства, 2 обіграші, 2 зароблених фоли та 3 втрати м’яча.

“Саутгемптон” – “Манчестер Сіті”

Команда Гвардіоли дуже впевнено перемогла “Саутгемптон” на виїзді. “Містяни” вийшли вперед наприкінці першого тайму – Голанд забив головою після подачі де Брюйне.

У другому таймі Гріліш з другої спроби прошив голкіпера суперника після стрімкої атаки та зробив рахунок 2:0. А через 10 хвилин Голанд оформив дубль красивим ударом через себе. Це його 30 гол в сезоні АПЛ.

“Саутгемптон” відповів голом Мара на 72 хвилині. Проте вже через 3 хвилини “Манчестер Сіті” отримав право виконати 11-метровий, який вдало реалізував Альварес.