Ліга чемпіонів. “Манчестер Сіті” та “Інтер” вийшли до півфіналу

Манчестер Сіті та Інтер вийшли у півфінал ЛЧ

19 квітня відбулись матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів “Баварія” – “Манчестер Сіті”, “Інтер” – “Бенфіка”.

“Баварія” – “Манчестер Сіті”

Німці з перших хвилин захопили ініціативу у поєдинку, а підопічні Гвардіоли обрали захисну позицію, зважаючи на рахунок першого поєдинку (3:0). На 17 хвилині Сане вийшов віч-на-віч з Едерсоном, але не зміг влучити у ворота. А на 37 хвилині “містяни” заробили 11-метровий за гру рукою від Упомекано, проте Голанд пробив вище воріт.

У другому таймі “Баварія” продовжила створювати тиск на ворота суперника, але вперед вийшов саме “Манчестер Сіті”. Упамекано програв боротьбу Голанду, а той забив свій 12 гол у цьому розіграші ЛЧ. На 82 хвилині вже мюнхенці отримали право на 11-метровий, який реалізував Кімміх.

У підсумку нічия 1:1 у матчі-відповіді та загальний рахунок 4:1 на користь “Манчестер Сіті”. Містяни вийшли до півфіналу втретє поспіль, там вони зустрінуться з мадридським “Реалом”.

“Інтер” – “Бенфіка”

“Інтер” також переміг у першому протистоянні з “Бенфікою”, але з рахунком 2:0. Вже на 14 хвилині міланці довели загальну перевагу до 3:0. Як і в першій грі, відзначився Барелла – хавбек на замасі прибрав двох захисників та пробив у дальню дев’ятку. А на 38-ій Аурснес зрівняв рахунок сильним ударом головою після подачі з флангу.

Проте “Бенфіці” не вдалось створити інтригу у другому таймі. “Орли” пропустили двічі та фактично втратили навіть теоретичні шанси на прохід далі. Спершу Лаутаро замкнув простріл Дімарко, а згодом Корреа забив обвідним ударом у дальній кут від стійки.

Португальці змогли відповісти двома голами вже наприкінці матчу, але це ні на що, окрім суми призових, не впливало. На 86-ій Антоніо Сілва замкнув подачу зі штрафного, а вже на останній компенсованій хвилині Муса зробив рахунок 3:3. У підсумку “Інтер” пройшов далі і у півфіналі ЛЧ зустрінеться з “Міланом”.

Ліга чемпіонів, чвертьфінал

19.04.2023

“Баварія” – “Манчестер Сіті” – 1:1 (0:3)
Голи: Кімміх, 83 (пен.) – Голанд, 57

Інтер” – “Бенфіка” – 3:3 (2:0)
Голи: Барелла, 14, Мартінес, 65, Корреа, 78 – Аурснес, 38, Сілва, 86, Муса, 90+5