ЛЧ. “Реал” вдруге обіграв “Челсі”

Мадридський “Реал” переміг “Челсі” ще й на “Стемфорд Брідж” (2:0), оформивши вихід у півфінал Ліги чемпіонів.

“Челсі” Михайла Мудрика мав дуже мало шансів на прохід у півфінал одразу після жеребкування, а перший матч з “Реалом” максимально наблизив їх до нуля. Та варто віддати належне Френку Лемпарду, який на здався і спробував здійснити камбек.

Соцмережі розп’яли тренера “Челсі”, якого фактично запрошували в надії на диво в дуелі з “Реалом”, ще до матчу. Стартовий склад на перший погляд виглядав дуже захисним (5-3-1-1 або ж 3-5-1-1), ніби це лондонці мають перевагу в 2 м’ячі і хочуть її відстояти. Насправді ж Лемпард відмовився від вінгерів, виставивши Галлагера і Канте на позиціях інсайдів, а схема фактично перетворилась у 3-4-3.

І це могло спрацювати, адже Гаверц стягував на себе увагу центрбеків, а Галлагер і Канте вбігали в зони завершення другим темпом. Один тільки француз мав оформлювати щонайменше дубль, а рахунок 2:0 на користь лондонців більш справедливо відображав би стан справ до перерви ніж реальні 0:0.

В другому таймі дала про себе знати зворотня сторона цієї історії. Джеймс і Кукурелья грали достатньо високо і мали за спиною кілометри вільного простору, куди іноді вривались швидкі Родріго і Вінісіус. До перерви це призвело лише до кількох ударів з гострого кута, а після неї, коли почала даватись взнаки втома – до двох голів Родріго.

“Реал” без зайвих проблем пройшов далі і в півфіналі отримає суперника, на голову сильнішого за нинішній “Челсі”. Хто ним буде, “Ман Сіті” чи “Баварія”, скоро дізнаємось.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу, матч-відповідь

“Челсі” – Реал – 0:2 (результат першого матчу – 0:2)
Голи: Родріго, 58, 80

Огляд матчу “Челсі” – “Реал”

В паралельному матчі “Мілан” зіграв внічию з “Наполі” (1:1) і також вийшов у півфінал Ліги чемпіонів.