ЛЧ. “Мілан” не без нервів пройшов “Наполі”

Битва “Наполі” – “Мілан” завершилася внічию (1:1). Гості втратили перемогу, але не путівку в півфінал Ліги чемпіонів.

“Наполі” зробив усе можливе, щоб помститися “Мілану” за останні дві поразки і вперше в історії вийти у півфінал Ліги чемпіонів, але не зміг скористатися подарунками долі.

З перших же секунд стало зрозуміло, шо неаполітанці зробили ставку на швидкий гол. Підопічні Спаллетті настільки міцно затиснули “Мілан” біля його воріт, що гол рано чи пізно мав прийти. Але, як і тиждень тому, атакував “Наполі”, а забивати мав “Мілан” Мало не перша атака гостей завершилась фолом Маріо Руя у штрафному майданчику, проте Мерет витягнув пенальті від Жиру.

За кілька хвилин “Наполі” втратив двох гравців через травми, та навіть це не вплинуло на хід гри. Господарі продовжували тиснути і… Пропустили наприкінці тайму – Жиру своїм голом вибачився за невдалий пенальті.

Після перерви “Мілан”, маючи загальну перевагу вже у 2 м’ячі, повністю зосередився на обороні і майже не ходив на половину поля господарів. “Наполі” ж продовжував наступати атака за атакою і за 10 хвилин до кінця матчу отримав свій шанс. Арбітр призначив пенальті за гру рукою, та Меньян також взяв удар з точки від Кварацхелії.

Господарі не здавались, йшли вперед до останніх секунд і навіть заштовхали один м’яч, та було вже запізно. Гол Осімхена, який щойно відновився після травми і мав витягнути цю гру для неаполітанців, лише дозволив уникнути третьої поразки поспіль від “червоно-чорних”.

Гра “Наполі” – “Мілан” завершилась внічию 1:1, і гості отримали путівку в півфінал. Вони гірше грали у футбол, але і їхали в Неаполь не за цим, а за виходом в наступний раунд.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу, матч-відповідь

“Наполі” – “Мілан” – 1:1 (результат першого матчу – 0:1)
Голи: Осімхен, 90+3 – Жиру, 43

Огляд матчу “Наполі” – “Мілан”

В паралельному матчі “Реал” знову не залишив шансів “Челсі” (2:0) і вкотре пробився у півфінал Ліги чемпіонів.