Бундесліга. “Баварія” знову на першому місці

В неділю відбулись останні дві гри 30 туру Бундесліги. Матч “Баварія”“Герта” визначив нового лідера чемпіонату.

“Баварія” – “Герта” – 2:0

Знаючи про втрату очок “Боруссією”, “Баварія” мала вигравати свій матч незважаючи ні на що. Суперник для цього був просто ідеальним – розібрана “Герта”. І мюнхенцям вдалося провести майже ідеальний матч. Підопічні Тухеля створили чимало моментів і не дозволили супернику взагалі нічого (2 удари, 1 – в площину).

За більш вдалого збігу обставин вже на 3 хвилині рахунок міг бути 2:0, але гравцям “Баварії” трохи не вистачало удачі. Нефарт продовжувався більше години ігрового часу, а коли почало здаватися, що “Герта” може вистояти, її оборона дала слабину. Після закидання Кімміха з глибини Гнабрі втік за спини захисникам і переправив м’яч в сітку. За кілька хвилин в абсолютно ідентичній ситуації відзначився Коман, і гру було закрито.

Матч “Баварія” – “Герта” може стати визначальним для обох команд у цьому сезоні. Мюнхенці повернули собі лідерство і за 4 тури до кінця знову стали господарями своєї долі. “Герта” залишається на останньому місці і відстає від рятівного 15 місця на 6 очок. У берлінців непоганий календар (2 прямих конкурента і 2 немотивованих середняка), але навіть перемога в усіх 4 матчах не гарантує їм виживання.

В іншому матчі “Вольфсбург” розгромив “Майнц” (3:0), обійшов його в турнірній таблиці і підтягнувся на відстань 2 очок до “Баєра” в боротьбі за місце в єврокубках.

Бундесліга, 30 тур

30.04.2023

Голи: Гнабрі, 69, Коман, 79

“Вольфсбург” – “Майнц” – 3:0
Голи: Вінд, 5, 28, Борнаув, 13

Посеред тижня пройдуть півфінали Кубка Німеччини, а вже в п’ятницю, 5 травня, розпочнеться 31 тур, в якому “Баварія” поїде в гості до “Вердера”, а “Вольфсбург” завітає в Дортмунд. Ці та інші матчі Бундесліги в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.