Бундесліга. “Боруссія” Д втратила очки в Бохумі

В п’ятницю 30 тур Бундесліги стартував протистоянням “Бохум” – “Боруссія” Д. Дортмундці не витримали тиск лідерства і втратили очки (1:1).

Сталося те, про що ми застерігали в анонсі 30 туру Бундесліги. Дортмундська “Боруссія” несподівано вирвалась в лідери наприкінці сезону, але так і не розібралась, що робити з цим лідерством. “Жовто-чорні” одразу втратили очки і подарували шанс “Баварії” повернутися на перше місце в таблиці.

Хоча матч проти “Бохума” і пройшов під диктовку дортмундців, за виключенням перших 5 хвилин. Аутсайдер на початку несподівано провів швидку атаку, перша хвиля якої захлинулася, але на підбиранні був самотній капітан господарів Лосілла. Саме він з лінії штрафного і поклав м’яч у дев’ятку воріт Кобеля.

“Боруссія” відповіла вже за хвилину. Перша ж атака після відновлення гри стала гольовою. Маллен пройшов по правому флангу і прострілив, Аллер на ближній штанзі ледь дотягнувся до м’яча, а Адеємі на дальній переправив його у порожні ворота.

Розуміючи важливість перемоги, дортмундці протягом всього матчу штурмували оборону суперника, але забити так і не змогли. Після перерви “Бохум” навіть не мав сил відповідати і просто сидів на своїй половині поля. В підсумку нічия 1:1, яка одним може коштувати чемпіонства, а іншим – місця в Бундеслізі.

Бундесліга, 30 тур

28.04.2023

“Бохум” – “Боруссія” Д – 1:1
Голи: Лосілла, 5 – Адеємі, 7

29 квітня пройдуть ще шість матчів 30 туру Бундесліги, центральний з яких – протистояння “Уніона” і “Баєра”. Цей та інші поєдинки в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.