Бундесліга. “Лейпциг” переміг, “Уніон” втратив очки

В суботу пройшли одразу 6 матчів 30 туру чемпіонату Німеччини. Нічия “Уніона” і “Лейпцига”, перемоги “Лейпцига” і “Фрайбурга” та інші результати Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Лейпциг” – “Гоффенгайм” – 1:0

Після поразки від “Баєра” минулого тижня “Лейпциг” вже не мав права на помилку. “Бики” зустрічались вдома із “Гоффенгаймом”, який досі не забезпечив собі місце в Бундеслізі на наступний сезон, і мали тільки перемагати.

Саме з таким настроєм вони і вийшли на гру. З перших хвилин на ворота гостей посипались атака за атакою, і “Лейпцигу” вдалося створити кілька дійсно небезпечних моментів. В середині тайму кількість трансформувалася в якість – Нкунку скористався передачею врозріз від Форсберга і перехитрив Бауманна.

Цікаво, що після цього господарі швидко скинули оберти і майже перестали бити по воротах. “Гофенгайм” теж не феєрив в атаці, тому за весь другий тайм глядачі не побачили жодного удару в площину воріт. Єдиний епізод, який заслуговує уваги – спроба Андре Сілви втекти віч-на-віч із голкіпером і потужний удар в поперечку.

Перемога 1:0 дозволила “Лейпцигу” залишитися на п’ятому місці із відставанням у 2 очки від “Уніона” і “Фрайбурга”. А от у “Гоффе” справи кепські – несподівані перемоги “Штутгарта” і “Шальке” скоротили перевагу зінзгаймців над зоною вильоту до двох очок.

Якщо казати про інші результати Бундесліги, окрім згаданих перемог “Штутгарта” (над гладбахською “Боруссією”) і “Шальке” (над “Вердером”), варто відзначити нульову нічию “Уніона” і “Баєра”.

З одного боку, берлінці зупинили непереможного суперника, а з іншого – втратили важливі 2 очки в боротьбі за Лігу чемпіонів. Попереду ще 4 тури, а відрив від 5 місця вже розтанув до двох очок.

Голи: ван ден Берг, 81, Дрекслер, 90+2 – Дукш, 18

30 квітня тур закриватимуть ще дві гри. Матчі “Баварія” – “Герта” і “Вольфсбург” – “Майнц” в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports.