Плей-оф НБА. “Сакраменто” поступився “Голден Стейт”, “Фінікс” вийшов вперед у серії

В ніч на 21 квітня пройшли чергові 3 поєдинки плей-оф НБА. “Голден Стейт” почав камбек у серії з “Сакраменто”, “Філадельфія” продовжила знущатись над “Брукліном”.

“Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 114:97

“Голден Стейт” виграв свій перший матч у цьогорічному плей-оф НБА. Для цього “воїнам” треба було всього лиш повернутись на домашній паркет.

У третьому матчі серії проти “Сакраменто” ГСВ потужно стартували і втекли у комфортний відрив наприкінці першої чверті. Після цього вони тільки нарощували перевагу, так і не дозволивши супернику хоча б раз за весь матч вийти вперед.

В критичний момент (а як ще назвати 0:2 в серії) відповідальність взяв на себе лідер команди. Стеф Каррі заробив 36 очок, половину з яких – улюбленими триочковими. У його найближчого переслідувача Де’Аарона Фокса лише 26 балів.

Єдиний дабл-дабл у грі оформив Сабоніс, який відновився після удару по ребрам у попередній грі. Українець Олексій Лень провів на майданчику 7 хвилин 51 секунду, набрав 2 очки і зробив 3 підбирання.

“Філадельфія” виграла і третій матч проти “Брукліна” (102:97), а її лідери стали учасниками неприємних історій. Джеймс Харден, який став другим за результативністю в цій грі, вдарив Ройса О’Ніла в пах, за що був вилучений ще у третій чверті. Джоел Ембіід, у свою чергу, повівся на провокацію Ніка Клекстона і вдарив суперника, коли той переступав через нього. Покарання – технічний фол. За наступну провокацію судді вигнали вже самого Клекстона.

У третій грі цієї ночі Букер настріляв 45 очок і приніс “Фініксу” перемогу над “Кліпперс” (129:124). “Санз” повели в серії 2:1.

НБА, плей-оф, перший раунд

21.04.2023

• “Голден Стейт“ – “Сакраменто“ – 114:97 (29:20, 24:21, 31:31, 30:25)
    Рахунок в серії – 1:2.
  • “Бруклін“ – “Філадельфія“ – 97:102 (28:32, 19:26, 35:18, 15:26)
    Рахунок в серії – 0:3.
  • “Кліпперс“ – “Фінікс” – 124:129 (27:27, 24:27, 34:40, 39:35)

В ніч на 22 квітня пройдуть треті матчі в серіях “Атланта” – “Бостон” (0:2), “Нью-Йорк” – “Клівленд” (1:1) і “Міннесота” – “Денвер” (0:2).

Дивіться ці поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.