Плей-оф НБА. “Сакраменто” і “Філадельфія” виграли другі матчі в серіях

В ніч на 18 квітня в НБА пройшли чергові 2 матчі плей-оф. “Філадельфія” приймала “Бруклін”, а Олексій Лень і його “Сакраменто” – “Голден Стейт”.

“Сакраменто”  – “Голден Стейт”

Не встигли команди дограти перші матчі у своїх серіях стартового раунду плей-оф, як вже пройшли другі поєдинки у парах “Сакраменто” – “Голден Стейт” і “Філадельфія” – “Бруклін”.

“Кінгз” Олексія Леня вдруге обіграли “Ворріорз”. Як і два дні тому, матч видався дуже рівним, а у вирішальний момент господарі перших двох матчів дотиснули суперника. Хоча перемога могла бути і більш спокійною, адже в третій чверті “королі” зробили ривок і відірвались на 15 очок, але згодом дали “воїнам” відігратись. Вперше в еру Стефа Каррі “Голден Стейт” починає плей-оф з двох поразок.

В останній чверті відбувся неприємний епізод – після падіння Сабоніс схопив Дреймонда Гріна за ногу, а той наступив на гравця “Сакраменто”. За це обидва отримали по технічному фолу, який став другим для Гріна. А на литовця сьогодні чекає рентген.

До речі, Сабоніс і Фокс принесли “Сакраменто” по 24 очки (і по 9 підбирань), а Стеф Каррі з 28 очками став найкращим серед гостей. У Олексія Леня в активі знову 4 очки за 8 хвилин 17 секунд на майданчику, а його данк потрапив у п’ятірку найкращих моментів ігрового дня.

“Філадельфія” – “Бруклін”

В іншому матчі дня “Філадельфія” втретє поспіль (команди грали між собою в останній день регулярки) легко розібралась із “Брукліном” (96:84). “Сіксерс” на початку матчу на деякий час віддали ініціативу супернику, у третій чверті перехопили її назад, а в останній – добили “Нетс”.

Слабкий матч провів Джеймс Харден (8 очок + 7 передач), але і цього було достатньо, щоб піднятися в рейтингу найкращих асистентів ліги. На рахунку “Бороди” 938 передач і тепер він займає 16 місце в історії НБА. До найближчого суперника (Джеррі Веста) ще 32 асиста, а лідирує в рейтингу недосяжний Меджик Джонсон (2346).

НБА, плей-оф, перший раунд

18.04.2023

• “Сакраменто”  – “Голден Стейт” – 114:106 (17:23, 41:29, 25:23, 31:31)
    Рахунок в серії – 2:0.
  • “Філадельфія” – “Бруклін” – 96:84 (25:25, 19:24, 24:14, 28:21)

В ніч на 19 квітня пройдуть ще 3 поєдинки плей-оф НБА: “Бостон” – “Атланта” (рахунок у серії – 1:0), “Клівленд” – “Нью-Йорк” (0:1) та “Фінікс” – “Кліпперс” (0:1). Дивіться ці поєдинки НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.