Дайджест НБА. “Мемфіс” обіграв “Лейкерс”, а “Мілвокі” – “Маямі”

Лейкерс та Маямі програли

В ніч на 20 квітня відбулись 3 поєдинки першого раунду плей-оф НБА. “Мемфіс” зіграв з “Лейкерс”, “Мілвокі” – з “Маямі”, а “Денвер” – з “Міннесотою”.

“Мемфіс” – “Лейкерс”

“Мемфіс” вдома обіграв “Лейкерс” з рахунком 103:93 та зрівняв рахунок у серії (1:1). До середини гри “Гріззліс” зробили собі відрив у 15 очок, що у підсумку дозволило їм спокійно довести матч до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем у складі обох команд став Леброн Джеймс. Баскетболіст “Лейкерс” набрав 28 очок, виконав 12 підбирань та 3 передачі. Наступний поєдинок серії відбудеться в ніч на 23 квітня.

“Мілвокі” – “Маямі”

“Мілвокі” вдома впевнено переміг “Маямі” навіть попри відсутність Янніса – 138:122, та теж зрівняв рахунок у серії. “Бакс” потужно провели першу половину гри та встановили рекорд плей-оф НБА за кількістю очок у перших двох чвертях – 81.

Найрезультативнішими у матчі стали одразу двоє баскетболістів. Захисник “Гіт” Джиммі Батлер набрав 25 очок, 3 підбирання та 3 передачі. А центровий “Мілвокі” Брук Лопес – 25 очок, 4 підбирання та 2 передачі.

“Денвер” – “Міннесота”

“Денвер” вдома обіграв “Міннесоту” та збільшив свою перевагу в серії (2:0). “Наггетс” впевнено провели першу половину гри з +15 очок, у третій чверті “Міннесота” змогла зрівняти рахунок, але все ж цього виявилось недостатньо.

Найрезультативнішим гравцем став захисник “Тімбервулвз” Ентоні Едвардс: 41 очко, 2 підбирання та 4 передачі. Захисник “Денвера” Джамал Мюррей набрав 40 очок, 3 підбирання та 5 передач.