Плей-оф НБА. “Бостон” знову виграв, “Клівленд” і “Фінікс” зрівняли рахунки в серіях

В ніч на 19 квітня відбулись ще 3 матчі плей-оф НБА. “Бостон” приймав “Атланту”, а “Фінікс” і “Клівленд” намагались відігратись у серіях з “Кліпперс” і “Нью-Йорком” відповідно.

“Бостон“ – “Атланта“ – 119:106

“Бостон”, як і “Сакраменто” з “Філадельфією” днем раніше, виграв другий матч серії проти “Атланти”. “Селтікс” виглядали краще у кожній фазі гри, а іноді їм ще і щастило, як от Брогдону з кидком від центральної лінії під сирену першої чверті. Цей зухвалий триочковий став одним із найкращих моментів ігрового дня.

Загалом “Бостон” поступово нарощував перевагу і наприкінці матчу мав аж +22, але трохи розслабився і дав пограти супернику. Найбільше очок господарям приніс Джейсон Тейтум – 29, і додав до них ще 10 підбирань.

“Фінікс” – “Кліпперс“ – 123:109

Девін Букер і Кевін Дюрент провели яскравий матч проти “Кліпперс” і допомогли “Фініксу” зрівняти рахунок у серії (1:1). Букер набрав 38 очок і 9 передач, а Дюрент, якому захисники “Лос-Анджелеса” приділили особливу увагу – 25 + 6 підбирань.

Леонард і Вестбрук на двох набрали трохи менше (31 і 28), але для “Кліпперс” це вже не мало значення. Команда дещо розклеїлась у другій половині гри, яка починалась за рівного рахунку (59-59). “Лос-Анджелес” жодного разу не вийшов вперед у двох останніх чвертях і дав перемогти “Фініксу” без зайвих нервів.