Плей-оф НБА. “Лейкерс” дотиснули “Голден Стейт”, “Маямі” здолав “Нью-Йорк”

В ніч на 9 травня пройшли два матчі плей-оф НБА – “Голден Стейт” вдруге поспіль програв “Лейкерс”, а “Маямі” переміг “Нью-Йорк”.

“Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 104:101

Нарешті фанати НБА отримали справжню боротьбу між “Лейкерс” і “Ворріорз”. У попередніх двох поєдинках спочатку “воїни”, а потім і “озерні” мали просто гігантську перевагу і після другої чверті матчі перетворювались на догравання. Цього разу запекла боротьба йшла до самого кінця, а господарі змогли виграти лише завдяки камбеку в останній чверті.

Загалом матч проходив рівно, але в певний момент гості, яким перемога була дуже потрібна, почали потроху відриватися в рахунку. Перед фінальною чвертю  “Ворріорз” мали перевагу +7 і Стефа Каррі, у якого йде гра. Непогані передумови для успіху, чи не так?

Проте “воїни” провалились одразу після повернення на майданчик і дозволили “Лейкерс” швидко зрівняти рахунок. А згодом ще й заробити невеличкий запас. В підсумку, господарі виграли і другий домашній матч і тепер лідирують у серії 3:1.

Що стосується Каррі, то він зміг зібрати тріпл-дабл (31 очко + 10 підбирань + 14 передач), але портнери не змогли достойно підтримати свого лідера.ЛеБрон виступив дещо скромніше – 27+9+6, та це його команда тепер в одному кроці від фінала конференції.

“Маямі“ – “Нью-Йорк“ – 109:101

“Нью-Йорк” провів непогану четверту гру проти “Маямі”, але знову поступився. Лідери “Нікс” Брансон і Баррет на двох набрали 56 очок, проте дабл-дабли Батлера (27 + 10 передач) і Адебайо (23 + 13 підбирань) виявились більш корисними.

“Маямі” впродовж другої половини гри тримав суперника на відстані і виграв матч без зайвих нервів на останніх секундах. Тепер “Гіт” також лідирують у серії з рахунком 3:1.

НБА, плей-оф, другий раунд

09.05.2023

• “Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 104:101 (22:21, 27:31, 28:32, 27:17)
    Рахунок в серії – 3:1.
  • “Маямі“ – “Нью-Йорк“ – 109:101 (31:30, 25:18, 34:33, 19:20)

В ніч на 10 травня в плей-оф НБА свої п’яті матчі зіграють “Бостон” з “Філадельфією” (2:2), а також “Денвер” і “Фінікс” (2:2). Дивіться вирішальні поєдинки сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.