Плей-оф НБА. “Лейкерс” помстилися за розгром, “Маямі” переміг “Нью-Йорк”

В ніч на 8 травня в плей-оф НБА пройшли два матчі – “Лейкерс” розгромно перемогли “Голден Стейт”, а “Маямі” вийшов вперед у серії з “Нью-Йорком”.

“Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 127:97

Третя гра між “Лейкерс” і “Голден Стейт” також пройшла з величезною перевагою однієї з команд. На відміну від попереднього матчу, домінували саме “озерні”, в гості до яких і завітала серія цього разу.

Гості непогано почали гру і навіть виграли першу чверть (+7), але майже одразу після цього м’яч перестав залітати в кошик. За другу чверть вже “Лейкерс” зробили потужний ривок, після якого вже не дозволяли супернику наблизитись в рахунку менш ніж на 10 очок.

Щоб помститися за попередню поразку з різницею у 27 очок, ЛеБрон і компанія не скидали обертів до самої сирени і змогли закінчити гру з відривом +30.

До речі, Джеймс набрав 21 очко, до яких додав по 8 підбирань і асистів.Але головним героєм “Лейкерс” вже звично став Ентоні Девіс – 25 очок + 13 підбирань. У “Ворріорз” найкращим став Стеф Каррі (23), а Ендрю Віггінз зовсім трохи недопрацював до дабл-дабла –  16+9.

В іншому матчі Джиммі Батлер відзначив своє повернення на майданчик яскравим перфомансом (28 очок) і перемогою над “Нью-Йорком”. Тепер “Маямі” лідирує в серії 2:1 і має непогані шанси стати першою за багато років командою з 8 номером посіву, яка вийшла у фінал конференції.

НБА, плей-оф, другий раунд

07.05.2023

• “Лейкерс“ – “Голден Стейт“ – 127:97 (23:30, 36:18, 27:20, 41:29)
    Рахунок в серії – 2:1.
  • “Маямі“ – “Нью-Йорк“ – 105:86 (29:21, 29:23, 29:26, 18:16)

В ніч на 8 травня пройдуть четверті матчі у серіях “Філадельфія” – “Бостон” (1:2) і “Фінікс” – “Денвер” (1:2). Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.