Плей-оф НБА. “Голден Стейт” зрівняв рахунок у серії з “Лейкерс”

В ніч на 5 травня “Голден Стейт” яскраво помстився “Лейкерс” за поразку в першому матчі серії другого раунду плей-оф НБА.

“Голден Стейт“ – “Лейкерс“ – 127:100

Поразка у першій грі настільки болісно вдарила по самолюбству гравців “Голден Стейт” і розізлила їх, що в другому матчі вони просто не помітили суперника. Хоча починалось все не так легко для “Ворріорз”.

Під пильним оком Тома Голланда і Зендаї “Лейкерс” непогано почали поєдинок, і під кінець першої чверті навіть сформували невеличкий відрив. “Воїнів” такий сценарій не влаштовував, адже вони не збирались їхати в Лос-Анджелес, програючи в серії 0:2. Тому в двох наступних чвертях господарі змели суперників з майданчика, відірвавшись на 30 очок. За таких умов розраховувати на камбек не доводилось, тому “Лейкерс” навіть не витрачали зайві сили наприкінці гри.

Крім Стефа Каррі у цей день з правильної ноги встав ще й Клей Томпсон. Він настріляв 30 очок ( у Каррі – 20) і став найрезультативнішим гравцем матчу. У гостей найкращим став ЛеБрон Джеймс із посередніми для себе 23 очками. Герой першого поєдинку Ентоні Девіс (ще не забули його 30 +23?) цю гру взагалі провалив – лише 11 очок.

НБА, плей-оф, другий раунд

05.05.2023

• “Голден Стейт“ – “Лейкерс“ – 127:100 (26:33, 41:23, 43:24, 17:20)
    Рахунок в серії – 1:1.

В ніч на 6 травня треті матчі між “Денвером” і “Фініксом” (2:0), а також між “Філадельфією” і “Бостоном” (1:1). Дивіться вирішальні поєдинки плей-оф НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб стежити за баскетболом світового рівня.