Бостон - Нью-Йорк. Результати НБА 9 грудня
2023 Dec 09, 16:04 ПП
3 хвилин читання

Протистояння команд Святослава Михайлюка “Бостон” – “Нью-Йорк”, чергова поразка “Голден Стейт” та інші новини НБА 9 грудня в огляді Setanta Sports.

“Оклахома” – “Голден Стейт” – 138:136 OT

“Голден Стейт” продовжує чергувати перемоги і поразки. Вже у 9 матчах поспіль результат “воїнів” не повторюється. З іншого боку, це не так вже й погано, бо до цього команда програла 6 поєдинків поспіль.

Починалось все досить непогано для гостей. В другій чверті їхня перевага сягнула +14, але в третій – повністю розтанула. Після цього команди не відпускали одна одну занадто далеко, а доля матчу мала вирішитись на останніх секундах.

За 20 секунд до сирени Каррі закинув, здавалось, переможний триочковий. “Воїнам” треба було чисто відзахищатись, але замість цього вони порушили правила на Голмгрені під час його триочкової спроби. Чет виконав три точних штрафних і зрівняв рахунок. А другий захід Каррі на переможний кидок став невдалим.

В овертаймі “Оклахома” вхопилася за свій шанс, взяла гру під контроль і впевнено закрила її. Лідер “Тандерс” Гілджис-Александер у цьому матчі набрав солідні 38 очок, а Стеф Каррі відповів на це 34 балами.

“Бостон” – “Нью-Йорк” – 133:123

В Бостоні нинішня команда Святослава Михайлюка приймала ту, якій українець виявився непотрібним. Нагадаємо, першу половину минулого сезону наш баскетболіст відіграв саме за “Нікс”, а потім транзитом через “Портленд” поїхав у “Шарлотт”.

“Бостон” здобув спокійну перемогу, ніби тієї прикрої поразки від “Індіани” в In-Season Tournament і не було. Протягом другої і третьої чвертей “Селтікс” втілили свою перевагу в результат на табло і спокійно догравали останні хвилини. Цей успіх укріпив лідерство “зелених” у Східній конференції.

Святослав Михайлюк на майданчику так і не зʼявився.

Результати регулярного чемпіонату НБА

09.12.2023

“Шарлотт” – “Торонто” – 119:116 (35:22, 31:32, 24:23, 29:39)

“Орландо” – “Детройт” – 123:91 (28:23, 30:21, 35:24, 30:23)

“Філадельфія” – “Атланта” – 125:114 (35:23, 27:45, 31:24, 32:22)

“Бруклін” – “Вашингтон” – 124:97 (26:18, 24:29, 40:24, 34:26)

“Бостон” – “Нью-Йорк” – 133:123 (33:32, 41:33, 35:30, 24:28)

“Маямі” – “Клівленд” – 99:111 (25:17, 27:36, 23:35, 24:23)

“Мемфіс” – “Міннесота” – 103:127 (31:33, 24:27, 24:38, 24:29)

“Оклахома” – “Голден Стейт” – 138:136 OT (19:28, 37:34, 33:22, 29:34, 20:18)

“Сан-Антоніо” – “Чикаго” – 112:121 (33:24, 30:28, 20:35, 29:34)

“Денвер” – “Г’юстон” – 106:114 (22:27, 26:25, 26:40, 32:22)

“Фінікс” – “Сакраменто” – 106:114 (26:24, 33:26, 12:33, 35:31)

“Юта” – “Кліпперс” – 103:117 (26:32, 20:27, 29:29, 28:29)

“Портленд” – “Даллас” – 112:125 (22:37, 38:34, 30:26, 22:28)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі за океаном пройде тільки один матч – фінал Внутрішньосезонного турніру НБА “Індіана” – “Лейкерс”. Ви зможете побачити його в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – о 3:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.