Результати НБА 5 грудня
2023 Dec 05, 16:06 ПП

Команди обох українців “Бостон” і “Сакраменто” вилетіли у першому ж раунді плей-оф (1/4) Внутрішньосезонного турніру НБА. Головні новини НБА 5 грудня в огляді Setanta Sports.

Внутрішньосезонний турнір НБА вже виконав свою функцію. Більшість команд підходили до матчів групового етапу з усією серйозністю, а в плей-оф це ставлення вийшло на новий рівень. Перші чвертьфінали виявились дуже напруженими, а доля путівки в наступний раунд вирішувалася на останніх секундах.

“Індіана” – “Бостон” – 122:112

Один із головних фаворитів турніру “Бостон” Святослава Михайлюка несподівано вилетів вже на старті плей-оф. “Селтікс” мали невелику перевагу над “Індіаною”, але невдалий відрізок у третій чверті (3:17) боляче вдарив по їхніх амбіціях.

“Зелені” змогли відновити статус-кво за півтори хвилини до сирени (105:105), проте на цьому їхні здобутки закінчились. “Індіана” більш зібрано відіграла кінцівку і заслужено отримала путівку в півфінал.

Лідер “Пейсерз” Тайріс Гелібьортон зміг відзначитись тріпл-даблом – 26 очок + 10 підбирань + 13 передач. Цікаво, що обидва суперснайпери “Бостона” Тейтум і Браун набрали більше очок (32 і 30 відповідно), та “Селтікс” це не допомогло. Як і Святослав Михайлюк, який весь матч провів на лавці.

“Сакраменто” – “Новий Орлеан” – 117:127

“Сакраменто” іншого українця Олексія Леня не впорався з “Новим Орлеаном”. “Королі” вже втретє у цьому сезоні програли “Пеліканз”, хоча кожного разу були фаворитами.

Долю поєдинку вирішила друга чверть, у якій гості пішли у відрив, після чого намагалися не підпускати суперника. І у них це вийшло, адже найменша відстань, на яку підбирались “Кінгз” в останній чверті – аж 5 очок.

Найбільший вклад у перемогу “пеліканів” зробив Брендон Інгрем – на його рахунку 30 очок. Стільки ж набрав ДеʼАарон Фокс із “Сакраменто”, а Домантас Сабоніс у цій грі відзначився тріпл-даблом – 26 очок + 13 підбирань + 10 передач. Олексій Лень поки продовжує відновлюватись після травми.

Внутрішньосезонний турнір НБА, 1/4 фіналу

05.12.2023

“Індіана” – “Бостон” – 122:112 (22:24, 26:31, 37:23, 37:34)

“Сакраменто” – “Новий Орлеан” – 117:127 (36:35, 25:34, 30:31, 26:27)

Де дивитись НБА?

Цієї ночі пройдуть ще два чвертьфінали Внутрішньосезонного турніру НБА – “Нікс” завітають в гості до “Мілвокі”, а “Лейкерс” прийматимуть “Фінікс”. Дивіться НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.