Світоліна та Костюк вийшли у друге коло турніру у Вашингтоні
2023 Aug 01, 14:55 ПП

Українські тенісистки Еліна Світоліна та Марта Костюк вдало стартували на турнірі WTA 500 у Вашингтоні.

Б’янка Андреєску – Марта Костюк

Перший сет видався для українки невдалим. Марта одразу ж програла свою подачу, а у наступному геймі не змогла реалізувати жоден з трьох брейк-пойнтів. Наприкінці сету Костюк знову програла подачу та у підсумку поступилась 2:6.

А ось другий сет Марта розпочала дуже впевнено, взявши три гейми поспіль. Потім був нетривалий спад, за який Андреєску змогла зрівняти рахунок, проте Костюк знову зібралась, реалізувала брейк-пойнт та перемогла 6:3.

У вирішальному сеті українка заволоділа певною ініціативою та вела в рахунку 4:2, проте канадка змогла відігратись та навіть мала два матч-пойнти за рахунку 5:4 та 6:5. Костюк змогла перевести гру у тай-брейк, де взяла гору.

Еліна Світоліна – Вікторія Азарєнка

Перший сет був досить нерівним. Спершу Світоліна провела хороший відрізок та повела в рахунку 3:0. Потім Азарєнка 5 геймів поспіль та вийшла вперед. У підсумку гра перейшла у тай-брейк, де Світоліна спокійно переграла свою суперницю.

У другому сеті тенісистки майже не брали гейми на своїй подачі, реалізовуючи брейк-пойнти. Єдину свою подачу виграла Світоліна за рахунку 2:2, що у підсумку і принесло українці перемогу у матчі.

Це був другий матч між Світоліною та Азарєнка протягом останнього місяця. У 1/8 Вімблдону українка вже перемагала спортсменку з Білорусі.

WTA 500 Вашингтон, перше коло

Б’янка Андреєску (Канада) – Марта Костюк (Україна) – 6:2, 3:6, 6(5):7

Еліна Світоліна (Україна) – Вікторія Азарєнка – 7:6(2), 6:4

Також на турнірі у Вашингтоні виступить ще одна українка Ангеліна Калініна. У першому колі вона зіграє проти Дженніфер Брейдлі. Цей матч відбудеться 1 серпня, початок не раніше 21:00.

У наступному колі Еліна Світоліна зіграє проти представниці держави-терориста Дарії Касаткіной, а Костюк зустрінеться з другою сіяною Каролін Гарсією з Франції. Ці матчі заплановані на вечір 2 серпня.

Розпочинаючи зі стадії чвертьфіналу поєдинки турніру WTA 500 у Вашингтоні транслюватиме Setanta Sports. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу.