Еліна Світоліна у півфіналі Вімблдону
2023 Jul 11, 20:06 ПП

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла першу ракетку світу Ігу Швьонтек у чвертьфіналі Вімблдону.

Іга Швьонтек – Еліна Світоліна

Після важкої перемоги над білорускою Вікторією Азарєнка Світоліна зустрілась з першою ракеткою світу – Ігою Швьонтек з Польщі. Це була друга зустріч тенісисток і перша перемога українки.

Поєдинок розпочався з домінації Швьонтек, вона активно атакувала та одразу виконала брейк-пойнт. А після цього розпочались американські гірки. Світоліна зрівняла рахунок, але одразу ж програла ще одну подачу. А за рахунку 5:3 Еліна зібралась, виграла 4 гейми поспіль та загалом перший сет.

У другому сеті стало помітно, що Швьонтек трохи нервує. Полячка почала допускати велику кількість помилок, проте все ж повела в рахунку на старті – 3:1. В середині сету Світоліна відіграла брейк-пойнт і у підсумку гра перейшла у тай-брейк. Українка була близька до перемоги, вела 4:2, але все ж поступилась.

А ось у вирішальному сеті Іга повністю втратила контроль над емоціями та грою, а Еліна навпаки почувалась впевнено та красиво виривала дуже важкі подачі. Світоліна швидко вийшла вперед, виконавши брейк-пойнт, а в середині сету наростила свою перевагу до рахунку 5:1. У вирішальному геймі українка мала 3 матч-пойнти та реалізувала другий.

“Я навіть не можу усвідомити що зараз відбувається, це неймовірно. Я дуже щаслива, що отримала шанс зіграти тут знову. Цей поєдинок проходив у фантастичній атмосфері. Сьогоднішній поєдинок був дуже важкий. Ви знаєте наскільки Іга чудова тенісистка та сильний боєць. Я щаслива, що змогла сьогодні поборотись та перемогти”, – сказала після гри Світоліна.

Вімблдон, чвертьфінал

11.07.2023

Іга Швьонтек (Польща, №1) – Еліна Світоліна (Україна) – 5:7, 7:6 (5), 2:6
Джессіка Пегула (США, №4) – Маркета Вондорушова (Чехія) – 4:6, 6:2, 4:6

У іншому півфіналі чеська тенісистка Маркета Вондорушова перемогла четверту ракетку світу Джессіку Пегулу також у трьох сетах. Саме з Вондорушовою Світоліна зустрінеться у півфіналі Вімблдона. Цей поєдинок відбудеться 13 липня, початок не раніше 15:00.

Де дивитись Вімблдон

Матчі Вімблдона у прямому етері транслюватиме Setanta Sports. Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу на найпрестижнішому турнірі. А з промокодом POINT50 оформлюйте підписку з 50% знижкою.