Рууд став переможцем ATP Барселона

Рууд виграв ATP Барселона

У столиці Каталонії пройшов фінальний поєдинок турніру ATP Барселона, у якому Каспер Рууд переміг Стефаноса Ціціпаса.

Стефанос Ціціпас – Каспер Рууд

Рівно через тиждень після того, як Ціціпас переміг Рууда у фіналі турніру в Монте-Карло, тенісисти зустрілись знову. Цього разу норвежцю вдалось взяти реванш та здобути свій найбільший титул у Барселоні.

Щоправда, почав поєдинок Каспер не дуже добре, одразу ж програвши гейм на своїй подачі. Рууд зміг виконати зворотний брейк-пойнт у середині першого сету та зрівняти рахунок. А за рахунку 6:5 на свою користь Ціціпас знову програв свою подачу та загалом першу партію.

У другому сеті Каспер вже практично не давав шансів своєму супернику. Стефанос жодного разу не дійшов до брейк-пойнтів. А ось норвежець за рахунку 2:1 заробив для себе одразу три брейки, реалізувавши перший. При цьому через гейм він мав ще дві можливості взяти очко на подачі суперника, але не реалізував їх.

Цей фінал став третім для Рууда в цьому сезоні та першим трофеєм ATP у 2024 році. Також норвежець перервав переможну серію Ціціпаса, яка налічувала 10 матчів. Тепер грек веде в особистих зустрічах з Каспером з рахунком 4:3.

Результати ATP Барселона. Фінал

21.04.2024

Стефанос Ціціпас (Греція, 5) – Каспер Рууд (Норвегія, 3) – 5:7, 3:6

Де дивитись турніри ATP?

Вже у вівторок стартує престижний турнір ATP 1000 Madrid Open. На ньому виступлять найкращі тенісисти планети: Янік Зіннер, Карлос Алькарас та Каспер Рууд. Матчі турніру Madrid Open в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.