Костюк та Калініна поступились в Сан-Дієго
2023 Sep 14, 19:50 ПП
2 хвилин читання

Українки Ангеліна Калініна і Марта Костюк програли свої матчі другого кола на турнірі WTA 500 в американському Сан-Дієго.

Ангеліна Калініна – Барбора Крейчикова

Калініна відверто поступалась своїй суперниці протягом усього поєдинку. Можливо, далась взнаки виснажлива перемога у першому колі проти іншої чешки Кароліни Плішкової. Проте українка програла вже першу свою подачу, намагалась відігратись у наступному геймі, але не змогла цього зробити, у підсумку програвши перший сет.

Другий сет для Ангеліни був ще менш вдалим. Плішкова виграла п’ять геймів поспіль, 3 з яких на подачі Калініної. Українка у відповідь використала один брейк-пойнт та була близька, аби скоротити відставання до двох геймів, але все ж поступилась.

Беатріс Аддад Майя – Марта Костюк

Поєдинок Костюк був куди ближчим. Перший сет був рівним та в певні моменти навіть з перевагою українки. Марта мала три сет-пойнти за рахунку 5:3, але не змогла їх використати, за що і поплатилась. Адад Майя вирвала перемогу з рахунком 7:5.

Другий сет також був дуже рівним. Спочатку тенісистки брали свої подачі, а потім вигравали гейми на подачах суперниці. У підсумку все вирішувалось у тай-брейку, де сильнішою виявилась Костюк.

А ось на вирішальний сет сил в українки не вистачило. Марта не реалізувала кілька брейк-пойнтів на подачі суперниці, а  свою першу подачу програла. За рахунку 1:4 Костюк ще раз програла свою подачу, проте в наступному геймі відігралась з 0:40. Але це не врятувало українку від поразки.

WTA 500 Сан-Дієго, перше коло

Ангеліна Калініна (Україна) – Барбора Крейчикова (Чехія, №4) – 3:6, 2:6

Беатріс Аддад Майя (Бразилія, №7) – Марта Костюк (Україна) – 7:5, 6(3):7, 6:2

Вирішальні стадії турніру в Сан-Дієго (починаючи з 1/4 фіналу) будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Найближча трансляція – 14 вересня о 21:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.