Марта Костюк в Пекіні
2023 Oct 04, 16:40 ПП

Поразка Марти Костюк та інші результати China Open в огляді Setanta Sports.

Людміла Самсонова – Марта Костюк

Після неймовірної перемоги над Онс Жабер у попередньому раунді Марта Костюк не змогла розвинути успіх. Українка в дуже важкому матчі поступилася представниці держави-терориста Людмілі Самсоновій.

Марта не найкращим чином почала матч, віддавши перший же гейм на своїй подачі. Зробити брейк у відповідь їй вдалося вже за рахунку 2:3, але після цього суперниці кілька разів обмінялись своїми подачами. Переможницею з цього розміну вийшла Самсонова – 6:4.

Другий сет Костюк мала б вигравати без зайвих питань, але після рахунку 4:1 дещо підсіла і ледь не віддала партію. Самсонова зрівняла рахунок (4:4) і в девʼятому геймі мала аж 5 брейк-пойнтів. Марта відіграла кожен з них, затягнула сет на тай-брейк, де і вирвала перемогу (7:4).

Третю партію українка почала не менш потужно, зробивши два брейка. Втім сил довести справу до кінця у неї не вистачило. Суперниця змогла відігратися і оформити перемогу навіть без тай-брейка.

Це вже друга поразка Марти від Самсонової за останні кілька місяців. У серпні спортсменки зустрічалися у Вашингтоні.

WTA 1000 China Open, 1/8 фіналу

04.10.2023

Людміла Самсонова – Марта Костюк (Україна) – 6:4, 6:7 (4:7), 7:5

Магда Лінетт (Польща) – Іга Швьонтек (Польща, 2) – 1:6, 1:6

Джессіка Пегула (США) – Єлєна Остапєнко (Латвія, 13) – 4:6, 2:6

Мірра Андрєєва – Єлєна Рибакіна (Казахстан, 5) – 6:2, 4:6, 1:6

Єдиною українкою на турнірі WTA 1000 в столиці Китаю залишається Ангеліна Калініна. В другому колі вона перемогла Дарію Севілл, а свій матч 1/8 фіналу проведе завтра не раніше 7:00 за Києвом. Суперницею нашої спортсменки буде 9-а сіяна Каролін Гарсія з Франції.

Дивітся матчі турніру WTA 1000 в Пекіні в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.